Nihayet Mutlu Son - Son Dakika

Nihayet Mutlu Son

11.12.2013 06:03
Nihayet Mutlu Son, System.String[]

Demi Moore ile Geçtiğimiz Hafta Boşanan Ashton Kutcher, 1.5 Yıldır Birlikte Olduğu Mila Kunis ile...

Demi Moore (51) ve Ashton Kutcher (35) çifti, yıllardır Hollywood'un en gözde isimleri arasındaydı. Çift, Kutcher'ın Moore'u aldatmasının ardından ayrılık kararı almıştı. Yakışıklı aktörün, yıllardır platonik olarak aşık olduğu Mila Kunis ile birlikte olmaya başlaması, boşanma sürecini zorlaştırmıştı.

YÜZÜK TASARIMI

2012 yılının Temmuz ayından beri mutlu bir birliktelik sürdüren Kunis ve Kutcher, geçtiğimiz hafta boşanma davasının sonuçlanmasıyla rahat bir nefes aldı. Çiftin In Touch dergisine konuşan bir arkadaşı, "Düğün hazırlıkları başladı. Çift, Portofino'da evlenmeyi planlıyor. Mila, Elie Saab marka bir gelinlik giyecek. Ashton, yüzükleri kendisi tasarlıyor" dedi.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Nihayet Mutlu Son

Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Nihayet Mutlu Son - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Antalya-Moskova uçağı iniş takımlarındaki arıza nedeniyle güçlükle iniş yapabildi Milyonlarca emekliye müjdeli haber: Maaşlarla birlikte ek ödemelere de zam yapıldı Bakan Koca yeni parti aşılar için müjdeyi verdi! Tarih ve miktar detayları belli oldu WhatsApp 4 yıldır masada olan gizlilik sözleşmesi planıyla ne yapmak istiyor? İşte yanıtı Adı Galatasaray'la anılan İrfan Can Kahveci, Fatih Terim'i takibe aldı Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu