Nuhoğlu Kurslarında Veli Toplantısı - Son Dakika

Nuhoğlu Kurslarında Veli Toplantısı

02.01.2012 14:02
Nuhoğlu Kurslarında Veli Toplantısı, System.String[]

Nuhoğlu Vakfı'nca desteklenen hafta sonu kurslarında eğitim gören öğrenciler için veli toplantısı düzenlendi.

Nuhoğlu Vakfı'nca desteklenen hafta sonu kurslarında eğitim gören öğrenciler için veli toplantısı düzenlendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce organize edilen ve tüm giderleri Nuhoğlu Vakfı tarafından karşılanan lise ve üniversite sınavlarına hazırlık kursları için lise eğitimlerinin verildiği Of Anadolu Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Of Milli Eğitim Müdürvekili Adem Gündüz, Şube Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Nuhoğlu Vakfı Müdürü Filiz Nuhoğlu, öğretmenler ve veliler katıldı.

Toplantıda konuşan Kabahasanoğlu, velilerden kurslara sahip çıkmalarını ve öğrencilere desteklerini sürdürmelerini istedi.

Vakıf Müdürü Nuhoğlu ise eğitim olarak çıtayı yükselttiklerini belirterek, öğrencilerin daha çok çalışmaları gerektiğini söyledi.

- TRABZON

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Nuhoğlu Kurslarında Veli Toplantısı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Roma kulübünün tesislerinde 15 adet bomba bulundu Son Dakika! AK Parti Sözcüsü Çelik: Türk ordusu için "satılmış" ifadesini kullanan CHP'li Başarır'ı kınıyoruz Sağlık Bakanlığı, korona tedavisinde doğru ilaç kullanımına yönelik broşürleri 81 ile gönderdi Kasiyere bıçak çekince kafasına turşu kavanozu yiyen gaspçı: Çalışanı tebrik edip kaçtım Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Ben Mercedes meraklısı, lüks yaşayan biri değilim Bilim Kurulu Üyesi Kayıpmaz'dan açıklama geldi: Belirli bir kan grubunun koronadan koruduğu iddiası doğru değil Önümüzdeki 3 gün boyunca etkili olacak çöl tozları için koronavirüs uyarısı: Sakın dışarı çıkmayın Kendisine "Yatakta iyi değil" diyen modele, ünlü oyuncu Halle Berry'den iddialı yanıt