Son Dakika Haberleri: Ödül Töreninde Cüneyt Arkın'dan Alkol İtirafı!

Ödül Töreninde Cüneyt Arkın'dan Alkol İtirafı!

2 ay önce

45. Altın Kelebek Ödülleri törenine katılan ünlü oyuncu Cüneyt Arkın, konuşmasıyla izleyenleri duygulandırdı. Arkın, "Türker ağabey benim hayatımı kurtardı. Beni alkolden kurtardı." ifadelerini kullandı.

45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri törenine katılan ünlü oyuncu Cüneyt Arkın konuşmasıyla izleyenleri duygulandırdı. Arkın, "Türker ağabey benim hayatımı kurtardı. Beni alkolden kurtardı." ifadelerini kullandı.

"BENİ ALKOLDEN KURTARDI"

Cüneyt Arkın, layık görüldüğü Onur Ödül'ü sonrası açıklama yaparak, "Kelebek ödüllerini daha önce aldım ama bu ödülün başka bir tadı var. Türker ağabeyin elinden alıyorum. Kelebeğe bir beyanat vermiş. Diyor ki 'Cüneyt Arkın benim hayatımı kurtardı.' ya Türker ağabey benim kaç kere hayatımı kurtardı. Beni alkolden kurtardı. Nikah şahidim oldu. Çocuklarımın doğumu, nişanı, düğünün de hediyeleriyle yanımızda oldu." ifadelerini kullandı.


YORUMLAR


Babası Tarafından Dövülerek Öldürülen Mertcan'ın Karnesi Ortaya Çıktı Hakkında Soruşturma Başlatılan Müjdat Gezen: Kimin Kaçacağını Biliyorum Ama Söylemem

Son Dakika! Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfi Savaş Hakkında Soruşturma Başlatıldı