Ödülleri Topladı Ama... - Son Dakika

Ödülleri Topladı Ama...

22.02.2012 05:28
Ödülleri Topladı Ama..., System.String[]

Adele, İngiliz müzik ödüllerinin verildiği geceye, hem aldığı ödüllerle hem de yaptığı hareketle damga vurdu.

İngiltere'de müzik dünyasının en önemli ve saygın müzik ödülleri olarak kabul edilen Brit Awards 2012 (Brit Müzik ödülleri) sahiplerini buldu.

İngiliz şarkıcı Adele, İngiltere'nin başkenti Londra'da dün akşam düzenlenen 'Brit Awards' ödül töreninde en iyi kadın şarkıcı ve yılın en iyi albümü ödüllerinin sahibi oldu.

Geçtiğimiz hafta düzenlenen Grammy Müzik Ödülleri töreninde 6 ödül alan genç şarkıcı, dünya çapındaki şöhretine yenisini ekledi. Şarkıcının 21 adlı albümü sadece Amerika'da 6 milyon adet sattı.

Adele, ödül almak için geldiği kürsüde konuşma yaptığı sırada törenin sunucusu James Corden tarafından sözü kesilince konuklara hakaret anlamında el işareti yaparak sahneden ayrıldı.

Ödül töreninde geçen hafta hayatını kaybeden Whitney Houston ile geçtiğimiz yaz genç yaşta yaşamını yitiren Amy Winehouse anıldı.

Brit Müzik Ödülleri'nde ödül alan isimler şöyle:

En iyi kadın şarkıcı Adele

En iyi albüm Adele

En iyi erkek şarkıcı Ed Sheeran

En iyi çıkış yapan İngiliz şarkıcı Ed Sheeran

En iyi müzik grubu Cold Play

En iyi uluslararası kadın şarkıcı Rihanna

En iyi uluslararası erkek şarkıcı Bruno Mars

En iyi uluslararası müzik grubu Foo Fighters

En iyi uluslararası çıkış yapan şarkıcı Lana Del Rey

Ödülleri Topladı Ama...
Ödülleri Topladı Ama...
Ödülleri Topladı Ama...
Ödülleri Topladı Ama...

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Ödülleri Topladı Ama... - Son Dakika


Son Dakika

Asgari ücret görüşmeleri öncesi Türk-İş'ten gerilimi artıracak çıkış: Komisyon adil değil Bebeklik döneminde İspanyol gribini, 102 yaşında ise iki kere yakalandığı koronayı yendi Tuvaletini yapmak için girdiği mezarlıkta ölü bulundu Asgari ücret zammı için ilk toplantı yarın yapılacak 2 bin liraya satın aldığı traktöre gözü gibi bakıyor: Sesini duyan benim geldiğimi anlıyor Bilim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Kayıpmaz açıkladı! 14 günlük karantina süresi 21 güne çıkabilir Brezilya'da hamile taklidi yapan kadın karpuz kabuğunda kilolarca uyuşturucu kaçırmış Karlar üzerinde mayolu pozlar veren Defne Samyeli, fit vücuduyla göz kamaştırdı