Son Dakika Haberleri: Oğluyla Birlik Olup Eşini Öldürdü, Polise Kayıp İhbarında Bulundu

Oğluyla Birlik Olup Eşini Öldürdü, Polise Kayıp İhbarında Bulundu

7 ay önce

Gaziantep'te hakkında kayıp ihbarı yapılan 63 yaşındaki Ramazan Çiçek'in, eşi ve oğlu tarafından iple boğularak öldürüldüğü ve cesedinin de Fırat Nehri'ne atıldığı ortaya çıktı.

Oğluyla Birlik Olup Eşini Öldürdü, Polise Kayıp İhbarında Bulundu, System.String[]

Gaziantep'in  Nizip ilçesinde, kayıp olarak aranan 63 yaşındaki  Ramazan Çiçek'in, ailevi meselelerden çıkan tartışma sonrası eşi ve oğlu tarafından iple boğularak öldürüldüğü ve cesedinin  Fırat Nehri'ne atıldığı ortaya çıktı.

EVLİ OLAN KIZI, ANNESİ VE KARDEŞİNİ İHBAR ETTİ

Karşıyaka Mahallesi'nde oturan seyyar satıcı  Ramazan Çiçek'in 47 yaşındaki eşi Nesriye Çiçek geçen 8 Ocak günü polise başvurarak, eşinin kayıp olduğunu söyledi. 4 Ocak'tan itibaren eşine ulaşamadığını söyleyen Nesriye Çiçek'in başvurusunun ardından güvenlik güçleri arama çalışması başlattı. Her yerde aranan  Ramazan Çiçek'in evli olan kızı Şefika A., dün sabah polisi arayarak babasının annesi ve ağabeyi tarafından öldürüldüğünü ihbar etti.


ÖLDÜRÜP, FIRAT NEHRİ'NE ATMIŞLAR

Bunun üzerine polis, Çiçek ailesinin evinde inceleme yaptı. Evde kan izlerine rastlayan polis, seyyar satıcının eşi Nesriye ve 24 yaşındaki oğlu İsmail Çiçek'i gözaltına aldı. Anne ve oğlu polisteki sorgulamasında ailevi nedenlerden dolayı çıkan tartışmada  Ramazan Çiçek'i iple boğarak öldürdüklerini itiraf etti.


Nesriye Çiçek ve oğlu İsmail, cinayetin ardından  Ramazan Çiçek'in cesedini bulunmaması için  Fırat Nehri'ne attıklarını ve kayıp başvurusunda bulunduklarını söyledi.

ANNE VE OĞLU TUTUKLANDI

Suçlarını itiraf ettikleri sorgulama sonrası adliyeye sevk edilen anne ve oğlu, 'kasten adam öldürmek' suçundan tutuklanarak cezaevine konuldu.


CESEDİ BULABİLMEK İÇİN FIRAT NEHRİ'NDE ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Öte yandan şüpheli anne ve oğlun yer göstermesinin ardından dalgıç polisler,  Fırat Nehri'nde  Ramazan Çiçek'in cesedinin bulunması için arama çalışması başlattı.


Yol Kenarında Fuhuş Yapan Kadınlara Jandarma Operasyon Düzenledi Çiçeği Burnunda Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba, Attığı Tweet'le Gönülleri Fethetti
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü: Kimse Türkiye'ye Parmak Sallayarak Hiza Göstermeye Kalkmasın