Oğluyla Birlik Olup Eşini Öldürdü, Polise Kayıp İhbarında Bulundu - Son Dakika

Oğluyla Birlik Olup Eşini Öldürdü, Polise Kayıp İhbarında Bulundu

11.01.2017 12:05
Oğluyla Birlik Olup Eşini Öldürdü, Polise Kayıp İhbarında Bulundu, System.String[]

Gaziantep'te hakkında kayıp ihbarı yapılan 63 yaşındaki Ramazan Çiçek'in, eşi ve oğlu tarafından iple boğularak öldürüldüğü ve cesedinin de Fırat Nehri'ne atıldığı ortaya çıktı.

Gaziantep'in Nizip ilçesinde, kayıp olarak aranan 63 yaşındaki Ramazan Çiçek'in, ailevi meselelerden çıkan tartışma sonrası eşi ve oğlu tarafından iple boğularak öldürüldüğü ve cesedinin Fırat Nehri'ne atıldığı ortaya çıktı.

EVLİ OLAN KIZI, ANNESİ VE KARDEŞİNİ İHBAR ETTİ

Karşıyaka Mahallesi'nde oturan seyyar satıcı Ramazan Çiçek'in 47 yaşındaki eşi Nesriye Çiçek geçen 8 Ocak günü polise başvurarak, eşinin kayıp olduğunu söyledi. 4 Ocak'tan itibaren eşine ulaşamadığını söyleyen Nesriye Çiçek'in başvurusunun ardından güvenlik güçleri arama çalışması başlattı. Her yerde aranan Ramazan Çiçek'in evli olan kızı Şefika A., dün sabah polisi arayarak babasının annesi ve ağabeyi tarafından öldürüldüğünü ihbar etti.


ÖLDÜRÜP, FIRAT NEHRİ'NE ATMIŞLAR

Bunun üzerine polis, Çiçek ailesinin evinde inceleme yaptı. Evde kan izlerine rastlayan polis, seyyar satıcının eşi Nesriye ve 24 yaşındaki oğlu İsmail Çiçek'i gözaltına aldı. Anne ve oğlu polisteki sorgulamasında ailevi nedenlerden dolayı çıkan tartışmada Ramazan Çiçek'i iple boğarak öldürdüklerini itiraf etti.


Nesriye Çiçek ve oğlu İsmail, cinayetin ardından Ramazan Çiçek'in cesedini bulunmaması için Fırat Nehri'ne attıklarını ve kayıp başvurusunda bulunduklarını söyledi.

ANNE VE OĞLU TUTUKLANDI

Suçlarını itiraf ettikleri sorgulama sonrası adliyeye sevk edilen anne ve oğlu, 'kasten adam öldürmek' suçundan tutuklanarak cezaevine konuldu.


CESEDİ BULABİLMEK İÇİN FIRAT NEHRİ'NDE ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Öte yandan şüpheli anne ve oğlun yer göstermesinin ardından dalgıç polisler, Fırat Nehri'nde Ramazan Çiçek'in cesedinin bulunması için arama çalışması başlattı.

Oğluyla Birlik Olup Eşini Öldürdü, Polise Kayıp İhbarında Bulundu
Oğluyla Birlik Olup Eşini Öldürdü, Polise Kayıp İhbarında Bulundu

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Oğluyla Birlik Olup Eşini Öldürdü, Polise Kayıp İhbarında Bulundu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Paşinyan'ın, Putin ile yapacağı görüşme sonrası istifa edeceği iddia edildi Koronavirüs henüz bitmeden İngiltere'de kuş gribi salgını patlak verdi Bursa'nın en uzun süreli valisi Zekai Gümüşdiş 94 yaşında vefat etti Tarla sürerken traktörden düşen sürücü, hayatını kaybetti Hezimete uğrayan Paşinyan'dan tarihi itiraf: Azerbaycan'la savaşacak gücümüz kalmadı Anıl Karaer'in top toplayıcı çocuğa doğru sert bir vuruş yaptı ve büyük tepki çekti Son Dakika! RTÜK, CHP'li vekilin Türk ordusuna yönelik "satılmış" sözlerini sarf ettiği yayına ilişkin inceleme başlattı Ermenistan ordusundan alçak tuzak! Geri çekildikleri bölgelere binlerce mayın bırakmışlar