Öğrenciler, Bursa ve Bilecik'i Gezdiler - Son Dakika

Öğrenciler, Bursa ve Bilecik'i Gezdiler

25.03.2015 16:35
Öğrenciler, Bursa ve Bilecik'i Gezdiler, System.String[]

“İdealist Gençlik” projesi kapsamında Sıla Öğrenci Yurdu’nda kalan öğrenciler, Bursa ve Bilecik’i gezdiler.

"İdealist Gençlik" projesi kapsamında Sıla Öğrenci Yurdu'nda kalan öğrenciler, Bursa ve Bilecik'i gezdiler.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı'nca desteklenen ve Kastamonu Şaban-ı Veli Eğitim Kültür ve Sağlık Hizmetleri derneğince yürütülen İdealist Gençlik Projesi Bursa ve Bilecik Gezisi, soğuk ve yağışlı havaya rağmen çok verimli geçti. Geziye katılan geçler, "Bursa ve Bilecik'in manevi havasıyla ısındık. Gezi çok faydalı oldu" dediler.

İdealist Gençlik Projesinin Ankara, Konya, Eskişehir'den sonra, Bursa ve Bilecik'i ziyaret eden gençler, Bursa Tophanede Osman Gazi, Orhan Gazi ve Üftade Hazretlerinin türbesini ziyaret ettiler. Geçler, Yeşil Cami ve Emir Sultan'dan sonra Ulu Cami ve civarındaki tarihi ve turistlik mekanları hayranlıkla gezdiler.

Bursa'dan kar yağışı altında Bilecik'e geçen geçler, Bilecik Şeyh Edebali Hazretleri Türbesini ziyaret ettikten sonra o bölgedeki tarihi mekanları da inceleme fırsatı buldu. Gezi sonunda geçler, çok mutlu ve huzurlu bir şekilde Kastamonu'ya döndüler.

İdealist Geçlik Projesi Koordinatörü Ümit Karaman, "Çok verimli bir gezi oldu. Gençlik ve Spor Bakanlığına, Kastamonu Şaban-ı Veli Eğitim Kültür ve Sağlık Hizmetleri Derneğine ve geziye iştirak edenlere teşekkür ederiz" dedi. - KASTAMONU

Öğrenciler, Bursa ve Bilecik'i Gezdiler

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Öğrenciler, Bursa ve Bilecik'i Gezdiler - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti