Son Dakika Haberleri: Öğretmen ve öğrencilere afet eğitimi

Öğretmen ve öğrencilere afet eğitimi

1 ay önce

Tekirdağ AFAD Müdürlüğü eğitmenleri tarafından öğretmen ve öğrencilerine afet ve acil durumlara yönelik farkındalık eğitimi verildi.

Öğretmen ve öğrencilere afet eğitimi, System.String[]

Tekirdağ AFAD Müdürlüğü eğitmenleri tarafından öğretmen ve öğrencilerine afet ve acil durumlara yönelik farkındalık eğitimi verildi.


Tekirdağ AFAD Müdürlüğü eğitmenleri tarafından Muratlı ilçesinde bulunan, "Talatpaşa Ortaokulu, Hasan Orhan Ortaokul, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ve Mithatpaşa Ortaokulu" öğretmen ve öğrencilerine afet ve acil durumlara yönelik farkındalık eğitimi verildi.


Okullarda verilen eğitimde katılımcılara İlk 72 saat, afet türleri, afetin etkileri, yaşadığımız mekanlardaki risklerin azaltılması ve afet sırasında doğru davranış şekilleri konularında bilgilendirme yapıldı. Eğitimde DASK, Zorunlu Deprem Sigortası, Sigortalılık Bilinci konularına da değinildi. Eğitim sonrasında tahliye tatbikatı gerçekleştirildi. - TEKİRDAĞ

Haber Yayın Tarihi: 09.11.2019 09:30 Kaynak: İHASon Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "İdolünüz kim?" diye sordular, verdiği yanıt salonda büyük alkış aldı
Kış ayında iç ısıtan görüntü: İhtiyaç sahipleri için elektrik direğine takım elbise astı Yunanistan eski Dışişleri Bakanı Bakoyannis: Türkiye ile savaşa girersek yalnız kalırız