Okan Bayülgen, evde çocuklarıyla oynayan babalara sert çıktı: Gerzek! - Son Dakika

Okan Bayülgen, evde çocuklarıyla oynayan babalara sert çıktı: Gerzek!

11.11.2019 08:25

Şovmen Okan Bayülgen'in önceki akşam yayınlanan programında çocuklarıyla ilgilenen babalar hakkında "Gerzek! Senin öyle bir yaratılışın yok ki." demesi sosyal medyada tepki çekti.

Yaptığı sivri çıkışlarla sık sık adından söz ettiren Okan Bayülgen, TV100 ekranlarında yayınlanan programında babalar hakkında tepki çekecek sözler sözledi. Evinde çocuğuyla oynayan babalara "Gerzek" diyen Okan Bayülgen'e sosyal medyadan da tepki yağdı.

"BENİM NESLİMDE BÖYLE SAHTEKARLAR YOKTU"

Kendi çocukluğunda babalarıyla birlikte oynamadıkları için şanslı olduklarını belirten Okan Bayülgen, evde saatlerce çocuklarıyla oynadıklarını söyleyen babalara "Gerzek" diyerek şu sözlerle sert çıkıştı: "Senin öyle bir yaratılışın yok ki çocukla saatlerce oynayacak! Çünkü başka bir şey bu. Benim neslimin babalarının çok daha dürüst olduğunu düşünüyorum. Böyle sahtekarlıklar yoktu."

"BİZİM ADAMLAR KADIN TAKLİDİ YAPIYORLAR"

Okan Bayülgen, kadınların çocuk bakmasıyla erkeklerin çocuk bakması arasında fark olduğunu söyleyerek sözlerine şöyle devam etti: "Çocuk meselesinde başka canlılara baktığın zaman erkeğin ve kadının yavrularla ilişkisinde kesin görüyorsun. Bizim adamlar bir de kadın taklidi yapıyorlar. 'Çocukla saatlerce oynuyorum.' Öyle bir şey yok. Ben eski güreşen babaları, çocukla mesafe koyan babaları dürüstlükleri için çok daha değerli buluyorum. Bir adam tanıyor olsak; işe gitmiyor, çocukla oynuyor sabahtan akşama kadar, bu toplumda saygı duyulacak bir tip mi olur?"

SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ

Okan Bayülgen, programında söylediği sözlerden dolayı tepki çekti. Bir çok sosyal medya kullanıcısı Okan Bayülgen'in sözlerini paylaşarak sert bir dille eleştirdi. İşte o eleştirilerden bazıları...

Okan Bayülgen, evde çocuklarıyla oynayan babalara sert çıktı: Gerzek!
Okan Bayülgen, evde çocuklarıyla oynayan babalara sert çıktı: Gerzek!

Son Dakika Magazin Okan Bayülgen, evde çocuklarıyla oynayan babalara sert çıktı: Gerzek! - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (56)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Mesut Yılmaz'ın hayatındaki en acı olay! Oğlunun ölümünden sonra bir daha toparlanamadı Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 501 liradan işlem görüyor Son Dakika! Mesut Yılmaz'ın vefatıyla ilgili hastaneden ilk açıklama: Yaklaşık 2 yıldır kanser tedavisi görüyordu Dolar 8,34 ile rekor tazeledi Fransa'yı kana bulayan Tunuslu mültecinin ilk görüntüsü ortaya çıktı Prof. Dr. Ceyhan: Önceden neredeyse hiç görülmeyen çocuk vaka sayıları toplumda oldukça arttı Kanser tedavisi gören sunucu Dilay Kemer hayatını kaybetti Aşk yaşadıkları konuşulan Hilal Altınbilek ve Gurur Aydoğan aynı eve girerken yakalandı