Okullarda Kuru Üzüm Dağıtımına Başlandı - Son Dakika

Okullarda Kuru Üzüm Dağıtımına Başlandı

4 yıl önce

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kuru üzümlerden genel ve detay görüntü Kırklareli Valisi Esengül Civelek'in gelişi Öğrencilere kuru üzüm dağıtımından genel ve detay görüntü Kırklareli'de okullarda kuru üzüm dağıtımına başlandı Vali Civelek, anaokul öğrencilere kuru üzüm dağıttı Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Milli Eğitim Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığının ortaklaşa yürüttüğü program kapsamında, öğrencilere kuru üzüm dağıttı.

Okullarda Kuru Üzüm Dağıtımına Başlandı, System.String[]

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:

Kuru üzümlerden genel ve detay görüntü

Kırklareli Valisi Esengül Civelek'in gelişi

Öğrencilere kuru üzüm dağıtımından genel ve detay görüntü

Kırklareli'de okullarda kuru üzüm dağıtımına başlandı

Vali Civelek, anaokul öğrencilere kuru üzüm dağıttı

Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Milli Eğitim Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığının ortaklaşa yürüttüğü program kapsamında, öğrencilere kuru üzüm dağıttı.


Hüsamettin Ateş Anaokulunda düzenlenen programda, öğrenciler Vali Civelek'i çiçekle karşıladı.


Vali Civelek, bir süre okul idarecileri ve öğrencilerle sohbet ederek, kuru üzüm dağıtımı projesini anlattı.


Kuru üzüm tüketiminin sağlık açısından önemli olduğunu ifade eden Civelek, bugün itibarıyla her hafta perşembe günleri 123 okulda 18 bin 661 öğrenciye 74 bin 644 paket kuru üzüm dağıtılacağını söyledi.


Öğrencilere okullarda süt dağıtımı da yapıldığı hatırlatan Civelek, amaçlarının öğrencilerin düzenli ve sağlıklı beslenmelerine katkı sağlamak olduğunu vurguladı.


Konuşmaların ardından Vali Civelek, Milli Eğitim Müdürü Murat Aşım, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hakan Keçeci, Halk Sağlığı Müdürü Çiğdem Cerit, Toprak Mahsulleri Ofisi Müdürü İhsan Çakır öğrencilere kuru üzüm dağıttı.


Program kapsamında 25 gramlık paketlerde hazırlanan kuru üzümler, Kırklareli'de 123 okuldaki 18 bin 661 öğrenciye dağıtılacak.

Okullarda Kuru Üzüm Dağıtımına Başlandı

Haber Yayın Tarihi: 12.05.2016 11:26 Kaynak: AASon Dakika

Burun ameliyatı olmaya gitti, kalbinin doğuştan delik olduğunu öğrendi
Katar, Libya'nın doğusunda petrol üretiminin durdurulmasını şiddetle kınadı Son dakika: Libya Konferansı sona erdi! Merkel ve Guterres alınan kararları açıkladı

Son Dakika Haberleri