Son Dakika Haberleri: Önce Kediyi Öldürdüler, Sonra Sahibini Linç Etmek İstediler

Önce Kediyi Öldürdüler, Sonra Sahibini Linç Etmek İstediler

7 ay önce

Adana'da bir süre önce bir gencin kedisine arabayla çarpıp telef olmasına neden olan saldırganlar, karşılaştıkları kedinin sahibini linç etmek istedi.

Adana'da bir süre önce Kadir Çolak adlı gencin kedisini arabayla çarpıp telef olmasına neden olan şahıslar bugünde karşılaştıkları Çolak'ı linç etmek istedi.

Edinilen bilgiye göre, olay merkez Seyhan ilçesi Kocavezir Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Kadir Çolak'ın 2 yıldır beslediği kedisi bir süre önce evinin önünde geri geri gelen aracın altında kalarak telef oldu. Bu nedenle Kadir Çolak ile araç sahipleri arasında husumet başladı. Olay yerinde o sırada trafik polisi de olduğu için tartışma büyümeden bitti. Ancak Kadir Çolak ile kediyi ezenler Obalar Caddesi'nde karşılaştı.

20 KİŞİ KEDİNİN SAHİBİNİ LİNÇ ETMEK İSTEDİ

Şahıslar arasında tartışma çıkınca kediyi ezen şahsın yaklaşık 20 yakını olay yerine gelip, Çolak'ı linç etmek istedi. Bunun üzerine kaçmaya başlayan Çolak'ın aldığı darbelerle başı kanlar içinde kaldı. Çevredeki vatandaşlar polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, havaya ateş açıp şahısları biber gazı sıkarak dağıtıp Çolak'ı linçten kurtardı.

"BEN SANA EVDEN ÇIKMA DEDİM"

Kavgaya karışan şahısların bir kısmı kaçarken, bir kısmı ise polis tarafından yakalandı. Çolak ise yol kenarındaki bir eve kaçıp canını kurtardı. Biber gazından da etkilenen Çolak, olay yerine gelen ambulansa alındı. Bu sırada olay yerine anne Fatma Çolak ambulansa sarılarak, "Ben sana evden çıkma dedim" diye bağırdı.

"OĞLUM BENİ DİNLEMEDİ"

Anne Çolak, "Bunlar bizim kedimizi ezdi, biz şikayetçi olmadık ama her gün evimizi bastılar. Ben oğluma evden çıkma dedim ama beni dinlemedi" diyerek olaya tepki gösterdi.

Haber Yayın Tarihi : 11.10.2018 04:43 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Ekrem İmamoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na Saldırıya İlk Yorum: Talimat Aldılar Kılıçdaroğlu'na Saldıran 6 Kişinin Kimliği Belirlendi! Gözaltına Alınacaklar Bahçeli'den, Kılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıya İlk Yorum: Memnuniyet Duymak Mümkün Değil