Ordu'da Yeni Yıl Etkinliği - Son Dakika

Ordu'da Yeni Yıl Etkinliği

01.01.2012 11:28
Ordu'da Yeni Yıl Etkinliği, System.String[]

Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, "2012 yılında bütün kederlerimizin, acılarımızın, üzüntülerimizin geride kaldığı, hepimizin mutlu, sağlıklı ve güzel günler geçirdiği bir yıl olmasını diliyorum" dedi.

Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, "2012 yılında bütün kederlerimizin, acılarımızın, üzüntülerimizin geride kaldığı, hepimizin mutlu, sağlıklı ve güzel günler geçirdiği bir yıl olmasını diliyorum" dedi.

Torun, Ordu Belediyesi tarafından Şarkiye Mahallesi'ndeki İlkadım Anıtı'nda düzenlenen yeni yıl etkinliğine katıldı.

Caddeleri ve sokakları ışıl ışıl süslediklerini ifade eden Torun, yeni yılı Ordu'lular ile bir arada kutlamaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi.

2012 yılının yeni bir umut ve beklenti yılı olduğunu ifade eden Torun, şunları kaydetti:

"2012 yılında bütün kederlerimizin, acılarımızın, üzüntülerimizin geride kaldığı, hepimizin mutlu, sağlıklı ve güzel günler geçirdiği bir yıl olmasını diliyorum. Herkesin ufuklarına, yüreklerindeki beklentilere cevap bulduğu bir yıl olmasını istiyorum. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimin yeni yılını kutluyorum."

Vatandaşlar, müzik eşliğinde kolbastı oynadı. Yeni yıl havai fişek gösterileri ile karşıladı.

Etkinliğe Belediye Başkan Yardımcısı Özer Karadağ ile Belediye Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Bülent Çakmak ile çok sayıda vatandaş katıldı.

- ORDU

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ordu'da Yeni Yıl Etkinliği - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek Galatasaray'ın ilk 11'i belli oldu! Yıldız futbolcu, kadroya geri döndü Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Çekya'da Sağlık Bakanı'ndan büyük skandal! Korona kurallarını hiçe saydı, istifası isteniyor TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama Kongrede sahneye çıkan yaşlı kadın Erdoğan'dan ricada bulundu: Damadına benim için sarıl ABD'de bu çocuğu konuşuyor! Karantina arkadaşı olarak insan iskeletini seçti