Oto Fareleri Yakalandı - Son Dakika

Oto Fareleri Yakalandı

26.11.2015 15:44
Oto Fareleri Yakalandı

İstanbul’un Anadalu yakasında çok sayıda otodan hırsızlık olayını gerçekleştiren iki şüpheli, Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlığı Büro Amirliği ekiplerince yakalandı.

İstanbul'un Anadalu yakasında çok sayıda otodan hırsızlık olayını gerçekleştiren iki şüpheli, Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlığı Büro Amirliği ekiplerince yakalandı.

Son günlerde özellikle Ümraniy, Üsküdar ve Çekmeköy'de çok sayıda otodan hırsızlık olayının gerçekleşmesi üzerine Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlığı Büro Amirliği Ekipleri çalışma başlattı. Güvenlik kamera görüntülerini incelemeye alan polis ekipleri, hırsızlık olaylarını gerçekleştiren iki şüphelinin kimliğini belirledi. Ümraniye'de bir otoparka operasyon gerçekleştiren polis ilk önce R.Ç(33)'yi ardından olaya karışıtığı öğrenilen T.S'yi yakaladı. R.Ç'nin yapılan üst aramasında üç adet tornavida ele geçirildi. Otodan hırsızlık olaylarına karıştığı tespit edilen şüpheli şahıslar, yapılan ilk sorgularının ardından sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezavine gönderildi.

Öte yandan, hırsızlık anlarına ait güvenlik kamera görüntülerinde şahıslar, araca yaklaşıyor. Ardından aracın kapısını açmaya çalışan şahıslar, sokaktan bir aracın geçtiğini farkedince aracın yanından uzaklaşıyor. Aracın uzaklaşmasının ardından tekrar hırsızlık yapacakları otomobile yaklaşan şahıslar araç içinden çaldıkları eşya ile hızla uzaklaşıyor. - İSTANBUL

Şafak operasyonunda şüphelinin annesi bile polise yakındı: Cezaevine girse de kurtulsak Şafak operasyonunda şüphelinin annesi bile polise yakındı: Cezaevine girse de kurtulsak İstanbul'un fethine özel 29 Mayıs'ta toplu taşıma araçları ücretsiz olarak hizmet verecek İstanbul'un fethine özel 29 Mayıs'ta toplu taşıma araçları ücretsiz olarak hizmet verecek
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Oto Fareleri Yakalandı - Son Dakika


Advertisement