Son Dakika Haberleri: Oyuncu Demet Özdemir, kırmızı mini eteğiyle kalça dansı yaptı

Oyuncu Demet Özdemir, kırmızı mini eteğiyle kalça dansı yaptı

1 ay önce

Erkenci Kuş dizisinin güzel oyuncusu Demet Özdemir, göbek dansından sonra şimdi de kalça dansı yaptı. Oyuncunun dansı kısa sürede sosyal medyada yayıldı.

Erkenci Kuş dizisinde canlandırdığı Senem karakteriyle büyük hayran kitlesine sahip olan Demet Özdemir, önceki gün göbek dansı videosuyla sosyal medyaya damga vurmuştu. Güzel oyuncu şimdi de kırmızı mini eteğiyle kalça dansı yaptı.

KALÇA DANSI YAPTI

Rol aldığı dizisi 3 bölüm sonra final yapacak olan Demet Özdemir, bugün sezonunun yorgunluğunu çıktığı tatilde atıyor. Arkadaşlarıyla Alaçatı'da tatil yapan oyuncu danslarıyla da adından söz ettirmeye devam ediyor. Özdemir, gittiği bir mekanda kırmızı bikinisinin üzerine giydiği mini eteğiyle kalça dansı yaptı. Oyuncunun o anları ise mekanda olan birinin çektiği video ile ortaya çıktı.

DANSÇILIK YAPIYORDU

Oyunculuk kariyerinden önce klip ve programlarda dansçılık yapan Demet Özdemir'in önceki günde göbek dansı yaptığı videosu ortaya çıkmış ve takipçileri tarafından çok beğenilmişti.

Demet Özdemir, göbek dansı performansıyla tam not aldı

Haber Yayın Tarihi: 20.07.2019 11:54 

YORUMLAR


Evlenen kardeşine 50 bin TL'lik telefon taktı
Arıcının bal testine tuttuğu ayılar, anzer balını tercih etti Edvina Sponza, şiddet gördüğü gerekçesiyle İbrahim Kutluay'dan şikayetçi oldu