Pazar Keyfi Apartmanda Curcuna Yaratıyor - Son Dakika

Pazar Keyfi Apartmanda Curcuna Yaratıyor

14.05.2013 16:36
Pazar Keyfi Apartmanda Curcuna Yaratıyor, System.String[]

İzleyicilerini her pazartesi ve perşembe kahkahaya doyuran dizi 'Aşk Kaç Beden Giyer?' tüm enerjisiyle yayına devam ediyor.

'AŞK KAÇ BEDEN GİYER?'İN 54. BÖLÜMÜNDE PAZAR KEYFİ APARTMANDA CURCUNA YARATIYOR

Şehir yaşantısının getirdiği yalnızlığı ve kadın-erkek ilişkilerini mizahi bir kurguyla işleyen dizinin 54. bölümü, 16 Mayıs Perşembe saat 22.30'da D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD'de izleyiciyle buluşacak.

Türkiye'nin önde gelen dijital yayın platformlarından D-Smart'ta, 'Aşk Kaç Beden Giyer?' şehrin, kadınların ve erkeklerin eğlenceli hikayesine devam ediyor. Yapımcılığını Seray Sever ve Hatice Soysev'in üstlendiği dizi, D-Smart izleyicilerinin pazartesi ve perşembe gecesi keyfi olmaya devam ediyor. 'Aşk Kaç Beden Giyer?'in yeni bölümü 16 Mayıs Perşembe 22.30'da D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD'de izleyicilerle buluşacak.

Umut, Maya, Tarık ve Seda'nın pazar günü keyifle başlar. Umut ve Tarık içip kafayı bularak birbirlerinin keyfini kaçırır, sonra Seda ve Maya da bu işten payını alır. Bu arada, her daim yeni macera arayışında olan Tayyar ve Kerim bu sefer de apartmana kaçak kömür getirir. Satılmış kaçak kömürleri kalorifer kazanına vererek golü atar ve felaket başlar. Gençler evde tartışırken, Satılmış apartmana kırmızı alarm verir.

Künye:

Yapımcı: Seray Sever ve Hatice Soysev

Yönetmen: Günay Köker

Senaryo: Serdar Oğuz

Oyuncular: Koray Erkök, Gözde Çetiner, Adıhan Şentürk ve Ayşın Yeşim Çapanoğlu

Konu: Umut, Maya, Tarık ve Seda'nın pazar günü keyifle başlar. Umut ve Tarık içip kafayı bulunca birbirlerinin keyfini kaçırırlar, sonra Seda ve Maya da payını alır. Bu arada, Tayyar ve Kerim, apartmana kaçak kömür getirir. Satılmış kaçak kömürleri kalorifer kazanına verir ve felaket başlar. Gençler evde tartışırken, Satılmış apartmana kırmızı alarm verir.

Pazar Keyfi Apartmanda Curcuna Yaratıyor

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Pazar Keyfi Apartmanda Curcuna Yaratıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Merih Demiral'lı Juventus, evinde Dinamo Kiev'i 3-0 mağlup etti İlahiyatçı Prof. Dr. Mustafa Öztürk, Kur'an-ı Kerim ayetleri hakkındaki tepki çeken sözleri sonrası istifa etti Seçilmiş ABD Başkanı Joe Biden'ın İran açıklamasında dikkat çeken 'Türkiye' sözleri Son Dakika: Başakşehir, Leipzig'e Sörloth'un son dakika golüyle 4-3 mağlup oldu Çin'de mezbahada 'sosis' yapılmak için bekleyen 40 köpek bulundu Oyuncu Melis Birkan'ın yeni mesleği şaşırttı! Hobisi işi oldu Edip Akbayram'ın kızı Türkü'nün, babası için paylaştığı mesaj yanlış anlaşılınca olanlar oldu Çavuşoğlu'ndan Türkiye'yi hedef alan Pompeo'ya sert tepki: ABD, Suriye'deki terörist oluşumları destekliyor