Photoshop'u Abartan Ebru Şallı'nın Boyu Uzadı! Takipçileri Rezil Etti - Son Dakika

Photoshop'u Abartan Ebru Şallı'nın Boyu Uzadı! Takipçileri Rezil Etti

17.01.2018 08:53

Bir spor markasının yüzü olan Ebru Şallı, sosyal medyadan fotoğraflar paylaştı. Şallı, photshop ile boyunu uzatınca rezil oldu.

41 yaşındaki eski manken Ebru Şallı, spora borçlu olduğu güzel fiziğini yine de beğenmeyip fotoğraflarda photoshop yaptı. Photoshop'u abartan Ebru, rezil olmaktan kurtulamadı.

"KENDİNİ REZİL EDİYORSUN"

Ebru Şallı'nın photoshop yaptığını gören takipçileri fotoğrafı yorum yağmuruna tuttu. Pek çok takipçisi Ebru'ya "Zaten uzun ve zayıfsın. Ne gerek var kendini rezil ediyorsun." diyerek yorumda bulundu.

İşte Ebru Şallı'nın o fotoğrafı:

Photoshop'u Abartan Ebru Şallı'nın Boyu Uzadı! Takipçileri Rezil Etti

Son Dakika Magazin Photoshop'u Abartan Ebru Şallı'nın Boyu Uzadı! Takipçileri Rezil Etti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (23)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Hastanelerimiz, yoğun bakımlar doluyor Tartışmalı Oxford-Astrazeneca koronavirüs aşısı yeniden incelenecek Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması saat kaçta başlıyor? İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı İranlı nükleer bilimci Fahrizade'nin öldürülmesi sonrası Netanyahu'dan itiraf gibi sözler: Gergin günler bizi bekliyor Jese Rodriguez'in sevgilisinin doğum günü partisine gitmesi taraftarı çileden çıkardı Taksici, oğlunu ziyarete gittiği cezaevi önünde 9 kurşunla öldürüldü Bülent Ersoy, hayvanseverleri yine kızdırdı! Yakasında tilki kafası bulunan kürke tepki yağıyor