Son Dakika Haberleri: Pınar Kür'den Usta Yazar Olmak İsteyenlere Çağrı

Pınar Kür'den Usta Yazar Olmak İsteyenlere Çağrı

6 yıl önce

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde; Türk Edebiyatının usta kalemlerinden Pınar Kür yazmayı seven, yeteneğini geliştirmek isteyenlere kucak açmaya hazırlanıyor.

Pınar Kür'den Usta Yazar Olmak İsteyenlere Çağrı, System.String[]
Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde; Türk Edebiyatının usta kalemlerinden Pınar Kür yazmayı seven, yeteneğini geliştirmek isteyenlere kucak açmaya hazırlanıyor.

On-Art İletişim Danışmanlığı bünyesinde gerçekleştirilen Art 10 Fikir Atölyeleri, yazarlık konusunda hedef belirleyip, yaratıcılığını verimli kullanmayı öğrenmek isteyenlerin, yazılarını tekniğine uygun olarak profesyonelce yazabilmeleri için Pınar Kür'le çok özel bir buluşma sunuyor.

Daha önceki atölye çalışmalarına katılarak kitapları yayınlanan edebiyat dünyasının kazandığı yeni yazarlar arasına girmek isteyenlerin, 6-10 Eylül 2013 Ayvalık Ticaret Odasında gerçekleşecek olan Pınar Kür'le Art 10 Yazarlık Atölyesi'ne katılabileceği belirtiliyor.

Edebiyatta 37. yılını dolduran usta yazar Pınar Kür'ün, katılımcılarla 5 gün boyunca birlikte olacağı kaydedilirken, sadece 10 kişilik kontenjanı olan bu çok özel buluşmada yazarlığını geliştirmek isteyenlerin, Ayvalık'ın eşsiz doğasında, ilgi duyduğu türde yazmaları için gereken bilgi ve donanıma sahip olmalarının da sağlanacağı bildirildi.

VEDA KOKTEYLİ PINAR KÜR'ÜN AYVALIKTAKİ EVİNDE GERÇEKLEŞECEK

Ayvalık Ticaret Odası'nın Ticaret Tarihi Galerisi'nde verilecek kokteylle başlayacak ve son gün Pınar Kür'ün Ayvalıktaki evinde verilecek Veda Kokteyli ile son bulacak atölyeye kayıt için 28 Ağustos 2013'e kadar 0232 421 44 40 numaralı telefondan veya atolye@on-art.net adresinden detaylı bilgi alınabileceği öğrenildi. - BALIKESİRKarısını Kabloyla Boğan Yaşlı Adam, Kız Kardeşine Haber Verip İntihar Etti Suudi Arabistan'a Giden Gabon Cumhurbaşkanı'ndan 1 Aydır Haber Yok

Son Dakika! Erdoğan ve Putin'in Katılımıyla Tarihi Projenin Açılışı Yapıldı