Kentin göbeğinde hayvanat bahçesi gibi ev! Onlarca piton, örümcek, kertenkele ele geçirildi - Son Dakika

Kentin göbeğinde hayvanat bahçesi gibi ev! Onlarca piton, örümcek, kertenkele ele geçirildi

21.12.2020 18:21

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde polisin bir evde yaptığı aramada beslenmesi ve satışı yasak 16 adet piton, 38 adet kertenkele, 53 adet örümcek ve 2 adet kurbağa ele geçirildi, hayvanları besleyen kişi hakkında ise adli işlem başlatıldı.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri, İzmit Yahya Kaptan Mahallesi'ndeki bir eve beslenmesi ve satışı yasak hayvanların bulunduğu ihbarı üzerine baskın düzenledi.

POLİS, ONLARCA HAYVANA EL KOYDU

Ekipler evde, şeffaf kutular ve akvaryum içerisinde piton, kertenkele ile aralarında tarantulanın da olduğu zehirli örümcekler ve kurbağalar buldu. Polis, 16 adet piton yılanı, 38 adet değişik türlerde kertenkele, 53 adet değişik türlerde örümcek ve 2 adet kurbağaya el koydu. Hayvanları besleyen kişi hakkında Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu kapsamında adli işlem başlatılırken, el konulan hayvanlar, Darıca Hayvanat Bahçesi'ne teslim edildi.

Kentin göbeğinde hayvanat bahçesi gibi ev! Onlarca piton, örümcek, kertenkele ele geçirildi
Kentin göbeğinde hayvanat bahçesi gibi ev! Onlarca piton, örümcek, kertenkele ele geçirildi
YORUMLAR
500
İZMİR'DE 23 TON ON NUMARA YAĞ ELE GEÇİRİLDİ İZMİR'DE 23 TON ON NUMARA YAĞ ELE GEÇİRİLDİ Bahçede kenevir, ikamette esrar ele geçirildi Bahçede kenevir, ikamette esrar ele geçirildi Hırvatistan'da sıcaktan bunalan hayvanat bahçesi sakinlerine buzlu yiyecek verildi Hırvatistan'da sıcaktan bunalan hayvanat bahçesi sakinlerine buzlu yiyecek verildi
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kentin göbeğinde hayvanat bahçesi gibi ev! Onlarca piton, örümcek, kertenkele ele geçirildi - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement