Qubbe Bahçe'de Hint Düğünü - Son Dakika

Qubbe Bahçe'de Hint Düğünü

25.05.2013 13:33
Qubbe Bahçe'de Hint Düğünü, System.String[]

Türkiye'ye dünyaca ünlü isimleri getirip büyük organizasyonlara imza atan ve yepyeni mekanlarıyla popüler hale gelen genç işadamı Erdem İpekçi ve oyuncu-model Pınar Güsar, üç gün üç gece sürecek düğünlerine Qubbe Bahçe'de görkemli bir davetle...

Türkiye'ye dünyaca ünlü isimleri getirip büyük organizasyonlara imza atan ve yepyeni mekanlarıyla popüler hale gelen genç işadamı Erdem İpekçi ve oyuncu-model Pınar Güsar, üç gün üç gece sürecek düğünlerine Qubbe Bahçe'de görkemli bir davetle başladı.

Qubbe Bahçe'deki ilk gecede, iş ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin de aralarında bulunduğu yaklaşık 250 davetli, İpekçi ve Güsar ailesinin mutluluğuna ortak oldu. Düğünde yiyeceklerden kıyafetlere kadar her şeyin Hint kültürünü yansıtması dikkat çekti. Özellikle Hint geleneğine ait danslar konuklar tarafından ilgiyle izlendi.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren rüya gibi düğünde İpekçi ve Güsar çiftinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Yaz için büyük sürprizler hazırladığı öğrenilen Erdem İpekçi, düğün davetiyesi yerine sinema filmi gibi bir prodüksiyona imza atarak oluşturduğu farklı konseptle dikkat çekti.

Ünlü çiftin Qubbe Bahçe'de başlayan düğünü, üç gün üç gece devam edecek. - İSTANBUL

Qubbe Bahçe'de Hint Düğünü
Qubbe Bahçe'de Hint Düğünü
Qubbe Bahçe'de Hint Düğünü
Qubbe Bahçe'de Hint Düğünü
Qubbe Bahçe'de Hint Düğünü
Qubbe Bahçe'de Hint Düğünü

- Kaynak: İHA

Son Dakika Magazin Qubbe Bahçe'de Hint Düğünü - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı İşte Mehmet Ali Erbil'in son hali! Kızı, "Çok yakında büyük sürpriz var" notuyla paylaştı