Red ve DASDAS'tan sosyal medya sohbetleri - Son Dakika

Red ve DASDAS'tan sosyal medya sohbetleri

17.04.2020 11:20
Red ve DASDAS'tan sosyal medya sohbetleri, System.String[]

Vodafone Red ve DasDas iş birliğiyle düzenlenecek olan "Red'le Evdeyiz" online etkinlikleri kapsamında, 17 Nisan'da, Harun Tekin ile Koray Candemir, 24 Nisan'da Mert Fırat ile Tuğrul Tülek, 2 Mayıs'ta ise Didem Balçın ile Selen Uçer, Vodafone Red Instagram hesabında saat 22.

Vodafone Red ve DasDas iş birliğiyle düzenlenecek olan "Red'le Evdeyiz" online etkinlikleri kapsamında, 17 Nisan'da, Harun Tekin ile Koray Candemir, 24 Nisan'da Mert Fırat ile Tuğrul Tülek, 2 Mayıs'ta ise Didem Balçın ile Selen Uçer, Vodafone Red Instagram hesabında saat 22.00'da canlı talkshow gerçekleştirecek.

Vodafone'dan yapılan açıklamaya göre, talkshow'ların hemen ardından, DasDas'ta daha önce Vodafone Red sponsorluğunda sahnelenen etkinlikler Vodafone TV'de yayınlanacak.

17-24 Nisan tarihlerinde Mor ve Ötesi konserini, 24 Nisan-8 Mayıs tarihlerinde "Mert Fırat ve Korhan Futacı ile Rivayet Radyosu" gösterisini ve 2-16 Mayıs tarihlerinde "Güle Güle Diva" oyununu izlemek mümkün olacak. Vodafone Red müşterileri, VodafoneTV'yi ücretsiz indirip DasDas içeriklerini izleyebilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, hayatın evden devam ettirildiği bu dönemde uzaktan iş ve eğitim platformlarının yanı sıra dijital yayınlara da talebin arttığını belirterek, bir teknoloji iletişimi şirketi olarak her zaman olduğu gibi bu dönemde de dijitalleşmenin gücünü kullanarak müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya odaklandıklarını ifade etti.

Aksoy, Vodafone Red müşterilerinin evde keyifli vakit geçirmesine katkıda bulunmak amacıyla Vodafone Red Instagram hesabını belli günlerde iş ortakları DasDas'ın kurucularına devrettiklerini kaydederek, "Sanatçılarımızın canlı talkshow'larının hemen ardından daha önce Red sponsorluğunda sahnelenen DasDas etkinliklerini Vodafone TV üzerinden yayınlayacağız. Tüm Red'lileri Vodafone Red Instagram hesabını takip etmeye ve Vodafone TV izlemeye davet ediyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Red ve DASDAS'tan sosyal medya sohbetleri - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR
500

Son Dakika

15 yaşındaki çocuk, penis boyunu ölçmek amacıyla içine kablo sokarak hastanelik oldu 18:20 15 yaşındaki çocuk, penis boyunu ölçmek amacıyla içine kablo sokarak hastanelik oldu Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Akkuyu Nükleer Santrali'nin birinci ünitesini inşallah Mayıs 2023'e yetiştireceğiz 18:02 Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Akkuyu Nükleer Santrali'nin birinci ünitesini inşallah Mayıs 2023'e yetiştireceğiz İlk kar Erzurum'da Palandöken Dağı'na düştü 17:50 İlk kar Erzurum'da Palandöken Dağı'na düştü
İtalyan basınından yoğun ilgi gören Fatih Terim bombayı patlattı: İtalya'dan teklif gelirse hemen ayrılırım 17:35 İtalyan basınından yoğun ilgi gören Fatih Terim bombayı patlattı: İtalya'dan teklif gelirse hemen ayrılırım Vatandaşların 1 milyar lirasını dolandırdığı iddia edilen Turcoin kurucusunun serveti dudak uçuklattı: 2 milyon 972 bin 327 adet Bitcoin'im var 17:26 Vatandaşların 1 milyar lirasını dolandırdığı iddia edilen Turcoin kurucusunun serveti dudak uçuklattı: 2 milyon 972 bin 327 adet Bitcoin'im var Kendisine cinsel istismarda bulunan kişiye öldüren kadına 12 yıl hapis! Mahkemedeki son sözleri 17:07 Kendisine cinsel istismarda bulunan kişiye öldüren kadına 12 yıl hapis! Mahkemedeki son sözleri "Çocuğum ortada kaldı" oldu
Bulgar ve Yunan turistler kışlık kıyafet almak için Edirne'ye akın etti 16:35 Bulgar ve Yunan turistler kışlık kıyafet almak için Edirne'ye akın etti Koronavirüsten bile hızlı ve güçlü yayılan norovirüs belirtileri neler? 16:17 Koronavirüsten bile hızlı ve güçlü yayılan norovirüs belirtileri neler?
Advertisement