Rihanna, 14 Şubat'a özel tasarladığı iç çamaşırlarıyla iddialı pozlar verdi - Son Dakika

Rihanna, 14 Şubat'a özel tasarladığı iç çamaşırlarıyla iddialı pozlar verdi

5 gün önce

Sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla dikkat çeken dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, 14 Şubat'a özel tasarladığı iç çamaşırlarıyla iddialı pozlar verdi. Bu pozlarını sosyal medyadan da paylaşan Rihanna'nın fotoğrafları milyonlarca beğeni aldı.

Sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettiren Barbadoslu şarkıcı Rihanna, Instagram'dan yaptığı son paylaşımlarla yine çok konuşulacak gibi gözüküyor.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Giyim ve plaj koleksiyonuyla moda dünyasına adım atan Rihanna, önceki14 Şubat'a özel koleksiyon için poz veren Rihanna koleksiyonla ilgili, "Bu koleksiyon için Adam'dan başka tasarımcı hayal edemedim. Markanın taşıdığı her şeyi temsil ediyor: eğlenceli, şen şakrak ve seksi" notunu paylaştı.

4 MİLYONUN ÜZERİNDE BEĞENİ ALDI

Instagram hesabında 78 milyonun üzerinde takipçisi bulunan Rihanna'nın paylaşımları 4 milyonun üzerinde beğeni aldı. Dünyaca ünlü yıldız, son dönemlerde aldığı kilolarla çok konuşuluyor.

Suudi milyarder Hassan Jameel'in sevgilisi Rihanna'ya seksi kıyafet konusunda kısıtlayıcı olduğu söyleniyordu.

Ancak bu iddialı pozlardan sonra Rihanna bu dedikodulara da nokta koymuş oldu.

Rihanna, 14 Şubat'a özel tasarladığı iç çamaşırlarıyla iddialı pozlar verdi
Haber Yayın Tarihi: 14.01.2020 05:54 

YORUMLAR (47)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Son Dakika

Canlı yayında elbisesi düşen oyuncu Celia Freijeiro'nun göğüsleri göründü
Megastar kardeşleriyle verdiği pozu ilk kez paylaştı! Takipçileri şaşkınlık içinde kaldı Tayfur Havutçu, Kasımpaşa'dan istifa etti Dünyaca ünlü İsrailli model Bar Refaeli, üçüncü kez anne oldu

Son Dakika Haberleri