Rize Su Savaşlarının Hedefi Olacak - Son Dakika
Güncel

Rize Su Savaşlarının Hedefi Olacak

Rize Su Savaşlarının Hedefi Olacak

Saadet Partisi Genel Başkan Danışmanı Prof.Dr.Oya Akgönenç, gelecekte Rize'nin ve çevresinin gelecekte ki su savaşlarının hedefi olacağını belirterek Rizelileri dikkatli olmaları konusunda uyardı.

11.07.2012 14:51
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Saadet Partisi Genel Başkan Danışmanı Prof. Dr. Oya Akgönenç, gelecekte Rize'nin ve çevresinin gelecekte ki su savaşlarının hedefi olacağını belirterek Rizelileri dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Saadet Partisi İş Teşkilatının davetlisi olarak Rize'ye gelen Saadet Partisi Genel Başkan Danışmanı Prof. Dr. Oya Akgönenç

Rize'nin Ardeşen ilçesinde düzenlediği basın toplantısında çarpıcı açıklamalarda bulundu ve bölge halkını uyardı.

Rize ve Karadeniz bölgesinin sadece yer üstü zenginliklerinin olmadığını belirten Prof. Dr. Oya Akgönenç, "Rize'nin bilinmeyen bir çok yer altı zenginlikleri var. İnanılmaz boyutlarda su zenginliği var. Bu zenginlik ileriki zamanlarda, özellikle de dünyanın daha sıcak ve kurak bir döneme geçtiği zamanlarda Rize büyük hedef olacak. Onun için bu konularda çok uyanık ve dikkatli olunması gerekiyor. Bu zenginliklerini elde edebilmek için her türlü oyunu yapabilecek insanlar var. Özellikle Karadeniz üzerinde büyük planlar var. Bölge halkının fevkalade uyanık olması gerekmektedir" dedi. - RİZE

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Rize Su Savaşlarının Hedefi Olacak - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Kahramanmaraş'ta Ezgi Apartmanı davası devam ediyor
  05:28 Kahramanmaraş'ta Ezgi Apartmanı davası devam ediyor

  Kahramanmaraş'ta 6 Şubat 2023'teki depremde yıkılan Ezgi Apartmanı'nın yargılaması devam ediyor. 35 kişinin hayatını kaybettiği felaketin sorumluları hakkında karar verilmeye çalışılıyor.

 • Düzce'de trafik levhasına çarpan otomobilde 2 kişi yaralandı
  04:11 Düzce'de trafik levhasına çarpan otomobilde 2 kişi yaralandı

  Düzce'nin Yığılca ilçesinde, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu trafik levhasına çarpan otomobilde bulunan 2 kişi yaralandı. Yaralılar, ambulanslarla Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırıldı ve sağlık durumları iyi olduğu belirtildi.

 • Ezgi apartmanı davası 3 Mayıs tarihine ertelendi
  04:09 Ezgi apartmanı davası 3 Mayıs tarihine ertelendi

  Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremler sonrası yıkılan Ezgi Apartmanı davasının ilk duruşması ikinci günde devam etti. Duruşma sonrası yapılan açıklamada, mahkeme heyeti sanıkların 'kırmızı bülten' ile aranmalarını reddetti. Avukat Ersan Şen, kim sorumlu ve suçlu ise ortaya çıkmasını istediklerini belirtti.

 • Samsun'un Bafra ilçesinde ortak trafik denetimi gerçekleştirildi
  04:07 Samsun'un Bafra ilçesinde ortak trafik denetimi gerçekleştirildi

  Samsun-Sinop kara yolu Kolay Kavşağı mevkisinde yapılan denetimde araç sürücüleri trafik kuralları hakkında bilgilendirildi. Telefonla konuşma, ışık ihlali, takograf ve belge denetimi yapılan uygulamada 224 araç kontrol edildi. Denetimlerde 3 bin 135 lira ceza uygulanan bir sürücüye aracını muayene yaptırmadığı gerekçesiyle ceza kesildi. İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ise yol asayiş uygulamasında 185 kişiye GBT kontrolü yaptı.

 • Tokat Turhal'da 3 araç karıştığı trafik kazasında 5 kişi yaralandı
  04:01 Tokat Turhal'da 3 araç karıştığı trafik kazasında 5 kişi yaralandı

  Tokat'ın Turhal ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, biri jandarma olan 5 kişi yaralandı. Kazada, Uzman Çavuş S.A. yönetimindeki bir otomobil, diğer iki otomobille çarpıştı. Yaralılar, ambulanslarla Turhal Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.


Advertisement