Robert Pattinson'un Yeni Batman Olacağı Resmi Olarak Doğrulandı - Son Dakika

Robert Pattinson'un Yeni Batman Olacağı Resmi Olarak Doğrulandı

31.05.2019 23:07
Robert Pattinson'un Yeni Batman Olacağı Resmi Olarak Doğrulandı, System.String[]

Warner Bros., Robert Pattinson'ın 25 Haziran 2021'de vizyona girecek olan yeni Batman filminde Batman rolünü oynayacağını onayladı.

Warner Bros., Robert Pattinson'ın Batman rolünü oynayacağını onayladı. Pattinson, Batman rolü için ilk akla gelen isimler arasında bulunuyordu. Filmin yapımcısı, Pattinson'ı sevmişti fakat stüdyo Nicholas Hoult ile Robert Pattinson arasında kaldı çünkü iki oyuncu da oldukça sevilen ve yetenekli oyunculardı. Dün yapılan buluşma sonucunda son karar verildi ve Pattinson'ın yeni Batman olacağı kesinleşti.

"Resmen açıklıyoruz! Rober Pattinson yeni Batman."

Robert Pattinson'ı Alacakaranlık serisinden çok iyi biliyoruz. Bu rol için güçlü bir seçim gibi gözüküyor. Kendisi, yeni Batman filmlerinin çıkması ile adından oldukça fazla söz ettirecek.

Batman rolünde daha önceden oynayan Ben Affleck, Adalet Birliği (Justice League) filminde son kez Batman olarak izleyici karşısına çıktı. Affleck, yaptığı açıklamada artık Batman karakterini canlandırmak istemediğini söylediği için bu seçim gerçekleşti.

Robert Pattinson'un Yeni Batman Olacağı Resmi Olarak Doğrulandı

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji Robert Pattinson'un Yeni Batman Olacağı Resmi Olarak Doğrulandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Güne düşüşle başlayan altın 463 liradan işlem görüyor Son Dakika! Devlet Bahçeli'den Bülent Arınç'a sert tepki: Bu gafil terör propagandasını alenen yapmıştır Son Dakika! MHP lideri Bahçeli'den Alaattin Çakıcı açıklaması: Benim dava arkadaşımdır; ülkücüden mafya, mafyadan da ülkücü olmaz Bakan Soylu kadına şiddete karşı savaş açtı: Gecikmeyin bile demiyorum, acele edin Ahmet Çakar'dan Terim ve maçın hakemine sert sözler: Ben o zaman 40 yıl hokkabazlık yapmışım Dünyaya gözlerini açar açmaz ölüme terk edilen bebek yaşam mücadelesi veriyor 13 yaşındaki kız çocuğunu istismar eden sapıklar, ceza alacaklarını öğrenince firar etti Evlilik yıl dönümü hediyesi 'Hacı Murat'a 200 bin lira teklif ettiler, düşünmeden reddetti