Son Dakika Haberleri: Ronaldo'dan kafa karıştıran emeklilik açıklaması!

Ronaldo'dan kafa karıştıran emeklilik açıklaması!

2 ay önce

Juventus'un yıldız oyuncusu Ronaldo, futbol dışındaki hayatını sevdiğini ve yakın bir zamanda emekli olabileceğinin sinyallerini verdi.

SportBible isimli bir internet sitesine röportaj veren Cristiano Ronaldo, futbol dışındaki yaşantıdan çok hoşlandığını söyledi ve emeklilik sözlerini kullanmaya başladı. Juventus ile 2022'ye kadar sözleşmesi bulunan Ronaldo, "Hala futbolu seviyorum. Cristiano'yu seven taraftarları ve insanları mutlu etmeyi seviyorum. Bu yaşla ilgili değil, düşünceyle ilgili bir şey. Son 5 yıldır futbol dışındaki yaşantımdan mutluluk duyuyorum. Gelecek ve sonraki yıl ne olacağını kim bilebilir?" diye konuştu.

SOSYAL MEDYADA YANINA YAKLAŞILMIYOR

Cristiano Ronaldo, spor sponsorluk analiz platformu Hookit verilerine göre, 2019'un ilk 6 ayında Facebook, Instagram ve Twitter'da 887,2 milyon etkileşim aldı. Portekizli, bu alanda en yakın takipçisi Messi'yi (361.1 milyon) uzak ara geride bıraktı. Instagram'da 185 milyon takipçiye ulaşan Ronaldo, dünyanın en popüler ismi oldu. Juventus'un yıldızı, The Rock, Beyonce, Ariana Grande gibi isimleri geçti. Ronaldo, Premier Lig kulüplerinin hepsinden daha fazla takipçiye ulaştı. 145 milyon nüfuslu Rusya'nın tamamından fazla takipçisi olan Ronaldo, her bir gönderim için de 780 bin 487 dolar aldı.

SAÇ EKİM MERKEZİ AÇTI

5 FIFA Yılın Futbolcusu ödüllü Ronaldo, futbol dışındaki yaşantısına şimdiden adapte olmaya başlarken; yaptığı yatırımlarla da bunu gösterdi. İş hayatına atılan Ronaldo, kendi parfüm, iç çamaşırı markalarını piyasaya sürdü. Jimnastik salonlarıyla birlikte oteller de işleten Ronaldo, saç ekim merkezi açtı.

Nike'ın 2016'da ömür boyu kontrat için 1 milyar dolar teklif ettiğini Ronaldo, iş insanlığı konusundaki düşüncelerini de paylaştı ve "Kimseyi taklit etmek istemiyorum. Her zaman kendiniz olmanız gerekiyor. Ancak zaman zaman sadece futbolda değil, Formula 1, NBA, golf, karma dövüş sanatlarından iyi örneklerden ilham alabilirsiniz. Başarılı sporcuların hepsi aynı çalışma ahlakına sahip. Büyük şirketlerin CEO'ları da her zaman movitedir ve iyi şeyleri başarmak için çok çalışmak zorundalar" ifadelerini kullandı.

Ronaldo'dan kafa karıştıran emeklilik açıklaması!
Galatasaray'da Terim ve scout ekibine transfer eleştirisi

Nani, Orlando City tarihine geçti

İngiliz basını duyurdu! Mesut Özil, Fenerbahçe forması giyecek

Abdullah Avcı'dan Fikret Orman'a: Ayrılabilirim

Haber Yayın Tarihi: 01.10.2019 01:28 

YORUMLAR


Gaziantepli oto tamircisinin geliştirdiği sistem ile araçlar yüzde 50 suyla çalışıyor
Evlerine gelen temizlikçiden şüphelenip odaya kamera koydular, hayatlarının şokunu yaşadılar Siyanür intiharlarının tartışıldığı programda stüdyoyu buz kesen çıkış: Ahmet, kaşınma