Rus model Maria Liman, "Dikkat dağıtırım" diyerek parti sözcülüğü teklifini geri çevirdi - Son Dakika

Rus model Maria Liman, "Dikkat dağıtırım" diyerek parti sözcülüğü teklifini geri çevirdi

22.11.2019 15:17

Dünyanın en çekici Dünya Kupası taraftarı seçilen Rus model Maria Liman, parti sözcülüğü teklifini aşırı dikkat dağıtıcı olduğunu söyleyerek geri çevirdi.

2018 yılında en çekici dünya kupası taraftarı seçilen 25 yaşındaki Rus model Maria Liman, Rus muhalefet partisinin kendisine parti sözcülüğü teklif ettiğini ama politika için aşırı dikkat dağıtıcı olduğunu söyleyerek bu teklifi kabul etmediğini söyledi.

KIYAFETİYLE TRİBÜNÜN EN DİKKAT ÇEKEN İSMİ OLMUŞTU

Liman, 2018 Dünya Kupası sırasında Saint Peterburg's Gazpromstadı tribününde giydiği kıyafet ile kameralara takılmıştı ve tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Güzel model, Dünya kupasında Rusya'da bir çok televizyon programına katılarak ünlendi.

"DİKKAT DAĞITIRIM"

Liman, muhalefet partisinin kendisine yaptığı basın sözcülüğü teklifini politika hakkında bilgisi olmadığını bunun yanı sıra aşırı çekici olduğu için gerek insanların gerek siyasilerin dikkatini dağıtacağı gerekçesi ile geri çevirdiğini söyledi.

Rus model Maria Liman, Dikkat dağıtırım diyerek parti sözcülüğü teklifini geri çevirdi

Son Dakika Magazin Rus model Maria Liman, 'Dikkat dağıtırım' diyerek parti sözcülüğü teklifini geri çevirdi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

İtalyan teknik direktör Marcello Lippi, kariyerini sonlandırdı Adidas, koronavirüs döneminde değer kaybı yaşayan Reebok'ı satacak İYİ Parti'deki "FETÖ" kriziyle ilgili gündemi sarsacak sözler: 6 ay öncesinden haberimiz vardı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar Erkan Kolçak Köstendil oğlu ile fotoğrafını paylaştı: Yalan dünya her şey bomboş Şarkıcı Jessie J, sevgilisiyle ayrıldığını kalça dansı yaparak duyurdu Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok Son dakika: Merkez Bankası'nın sürpriz faiz kararı sonrası dolar ve altın rekor kırdı