Son Dakika Haberleri: Saadet Partisi Batman İl Başkanı Fırat: "Uludere Olayı Bölgede Barışı İstemeyenlerin Ekmeğine Yağ Sürdü"

Saadet Partisi Batman İl Başkanı Fırat: "Uludere Olayı Bölgede Barışı İstemeyenlerin Ekmeğine Yağ Sürdü"

7 yıl önce

Saadet Partisi Batman İl Başkanı Mehmet Fırat, Şırnak'ın Uludere ilçesindeki olayın bölgede barış istemeyenlerin ekmeğine yağ sürdüğünü söyledi.

Saadet Partisi Batman İl Başkanı Fırat:
Saadet Partisi Batman İl Başkanı Mehmet Fırat, Şırnak'ın Uludere ilçesindeki olayın bölgede barış istemeyenlerin ekmeğine yağ sürdüğünü söyledi.

Fırat, yaptığı açıklamada, Türkiye'nin hassas bir dönemden geçerken Uludere'de vahim olayın meydana gelmesinde ihmali olanların derhal ortaya çıkarılması ve gereği yapılması gerektiğini belirtti.

Son zamanlarda görsel medyada yakalanan teröristlere yapılan iyi niyetli ve hoşgörülü davranışlara, Uludere'de gerçekleştirilen saldırının gölge düşürdüğünü kaydeden Fırat, "Uludere olayı bölgede barışı istemeyenlerin ekmeğine yağ sürdü. Bu olay tüm detayı ile araştırılmalı, her bilgi değerlendirilerek olay süratle aydınlatılmalıdır. Devletin hayatlarını kaybeden 35 sivil vatandaşımızın ailelerine kol kanat gererek sahip çıkmalı ve her türlü maddi ve manevi desteği vermesi gerekiyor" dedi.

- BATMANHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Perşembe Günü Uluslararası Yatırımcılarla Bir Araya Gelecek İran'dan ABD'nin Elini Kolunu Bağlayacak Hamle! Petrol Fiyatlarında İndirime Gidildi

Mısırlı Vatandaş, Türkiye'ye Destek İçin Eşinin Ziynet Eşyalarını Bağışlamak İstedi