Şadan Kalkavan İçin Fenerbahçe Dereağzı Tesisleri'nde Tören Düzenlendi-2 - Son Dakika

Şadan Kalkavan İçin Fenerbahçe Dereağzı Tesisleri'nde Tören Düzenlendi-2

13.03.2015 12:09
Şadan Kalkavan İçin Fenerbahçe Dereağzı Tesisleri'nde Tören Düzenlendi-2, System.String[]

Şadan Kalkavan için Fenerbahçe Dereağzı Tesisleri'nde tören düzenlendi-2 Şadan Kalkavan için Fenerbahçe Dereağzı Tesisleri'nde tören düzenlendi Çarşamba günü vefat eden Fenerbahçe Yönetim Kurulu eski üyesi ve işadamı Şadan Kalkavan için Fenerbahçe'nin Dereağzı'ndaki Lefter küçükandonyadis tesislerinde tören düzenlendi.

Şadan Kalkavan için Fenerbahçe Dereağzı Tesisleri'nde tören düzenlendi-2

Şadan Kalkavan için Fenerbahçe Dereağzı Tesisleri'nde tören düzenlendi

Çarşamba günü vefat eden Fenerbahçe Yönetim Kurulu eski üyesi ve işadamı Şadan Kalkavan için Fenerbahçe'nin Dereağzı'ndaki Lefter küçükandonyadis tesislerinde tören düzenlendi.

Törene Fenerbahçe Kulübü Eski Bşkanı Ali Şen, Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı, eski Fenerbahçeli futbolcu Ogün Altıparmak ve Fenerbahçe camiasının önemli isimleri katıldı.

Anma Töreninde konuşma yapan Ali Şen eski yönetim kurulu arkadaşı ve kardeşim dediği Şadan Kalkavan için Benim başkanlık yaptığım dönemde yaşadığım şampiyonlukta herkes beni konuştu ama bunun arkasında asıl mimarlardan biri de kardeşim Şadan Kalkavan'dı şeklinde konuştu.

Dereağzı'ndaki törende konuşma yapan Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük ise 1994 yılında sayın Ali Şen'in yönetim kurulunda beraber görev yaptığım arkadaşım Şadan Kalkavan'ı kaybetme üzüntüsünü yaşamaktayım. O günün zor şartlarında Başkan Ali Şen ve Şadan Kalkavan sayesinde şampiyon olmuştuk. Bu şekilde Fenerbahçe'ye katkı yapan değerli bir Fenerbahçeliyi kaybettik. Allah rahmet eylesin ifadelerini kullandı.

Yapılan anma konuşmalarının ardından Şadan Kalkavan'ın cenazesi Dereağzı Tesisleri'nden çıkarılarak cenaze namazının kılınacağı Ataşehir Mimarsinan Camii'ne götürüldü.

Şadan Kalkavan İçin Fenerbahçe Dereağzı Tesisleri'nde Tören Düzenlendi-2
Şadan Kalkavan İçin Fenerbahçe Dereağzı Tesisleri'nde Tören Düzenlendi-2
Şadan Kalkavan İçin Fenerbahçe Dereağzı Tesisleri'nde Tören Düzenlendi-2
Şadan Kalkavan İçin Fenerbahçe Dereağzı Tesisleri'nde Tören Düzenlendi-2

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Şadan Kalkavan İçin Fenerbahçe Dereağzı Tesisleri'nde Tören Düzenlendi-2 - Son Dakika


Son Dakika

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Dağlık Karabağ'daki çatışmanın tarafı değiliz ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Borsa 6 Şubat'tan bu yana en yüksek kapanışını gerçekleştirdi Tartıştığı eşini silahla yaralayan koca, küçük kızıyla kendini eve kapattı Everton, Beşiktaş'a Cenk Tosun'u önerdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı