Son Dakika Haberleri: Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Abdülaziz Aslan

Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Abdülaziz Aslan

8 gün önce

Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Abdülaziz Aslan, "Bugün eğer Türkiye'ye bir saldırı varsa İslam alemi ve mazlumların umudu haline geldiği içindir.

Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Abdülaziz Aslan, "Bugün eğer Türkiye'ye bir saldırı varsa İslam alemi ve mazlumların umudu haline geldiği içindir." dedi.

Aslan, Sağlık-Sen Sendikası Elazığ Şubesi'nin bir düğün salonunda düzenlenen 5. Olağan Genel Kurul Toplantısı'na katıldı.

Burada konuşan Aslan, Türkiye'nin bölgenin umudu haline geldiğini söyledi.

Aslan, "Türkiye son 15 yılda özellikle toplumsal barışın sağlanması, hukukun üstünlüğü, ileri demokrasi ve ekonomik yönden atılan adımlarla çok ciddi atılımlar yapmıştır. Bugün eğer Türkiye'ye bir saldırı varsa İslam alemi ve mazlumların umudu haline geldiği içindir. Bu ülkeye darbe girişiminde bulundular ama başarılı olamadılar. Türkiye'nin eski Türkiye olmadığını gördüler." ifadelerini kullandı.

Kongrede, Sağlık-Sen Elazığ Şube Başkanlığına Mehmet Karataş yeniden seçildi.İran'dan Türkiye'ye Destek Mesajı: Türkiye Milletinin Sorunların Üstesinden Geleceğine İnanıyoruz Galatasaraylı Nagatomo: Türkiye'deki İnsanların Ekonomik Durumu İçin Endişeleniyorum

Almanya Başbakanı Merkel: Türkiye'nin Şimdilik Özel Bir Alman Ekonomik Yardımına İhtiyacı Yok! İçişleri Bakanı Soylu, ABD Büyükelçiliğine Saldırı Hakkında Net Konuştu: Peşlerindeyiz