İl Milli Eğitim Müdürü Savaşçı'dan Pamukova'da okul ziyaretleri - Son Dakika

İl Milli Eğitim Müdürü Savaşçı'dan Pamukova'da okul ziyaretleri

29.09.2022 09:26
İl Milli Eğitim Müdürü Savaşçı'dan Pamukova'da okul ziyaretleri

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Pamukova ilçesinde okul ziyaretlerinde bulundu.

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Pamukova ilçesinde okul ziyaretlerinde bulundu.

İlk olarak Pamukova Anadolu İmam Hatip Lisesinde öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Savaşçı, yeni eğitim öğretim yılında başarılar diledi.

Yürütülen projeler hakkında öğrencilere bilgi veren Savaşçı, akademik başarılar için bu projelere katılımın önemli olduğuna işaret etti.

Daha sonra Fatmahanım İlk ve Ortaokuluna geçerek öğretmen ve öğrencilerle buluşan Savaşçı, birinci sınıfların dersine katıldı, çocuklara bol bol kitap okumalarını tavsiye etti.

Pamukova Gazi Ortaokuluna da giden Savaşçı, öğrencilerin beden eğitimi dersine eşlik etti.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Trafik kazasında 3 kişi yaralandı Trafik kazasında 3 kişi yaralandı Diyarbakır'da 'İşler Gençlerde Biter Çalıştayı' düzenleniyor Diyarbakır'da 'İşler Gençlerde Biter Çalıştayı' düzenleniyor Sakarya'da köpeğin saldırısı sonucu yaralanan karaca tedavi altına alındı Sakarya'da köpeğin saldırısı sonucu yaralanan karaca tedavi altına alındı

Son Dakika Güncel İl Milli Eğitim Müdürü Savaşçı'dan Pamukova'da okul ziyaretleri - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement