Salomon Cappadocia Ultra-Trail Koşusu - Son Dakika

Salomon Cappadocia Ultra-Trail Koşusu

19.10.2019 22:39
Salomon Cappadocia Ultra-Trail Koşusu, System.String[]

Salomon Cappadocia Ultra-Trail Koşusu'nda, 38 ve 63 kilometrelik parkurların ardından 119 kilometrelik koşu da sona erdi.

Salomon Cappadocia Ultra-Trail Koşusu'nda, 38 ve 63 kilometrelik parkurların ardından 119 kilometrelik koşu da sona erdi.

Salomon'un isim sponsorluğunda gerçekleştirilen organizasyonda, en uzun parkur olan 119 kilometrelik parkur tamamlandı.

Bu parkuru erkeklerde Fransa'dan Yannick Noel birinci, Belçika'dan Stijn Van Lokeren ikinci, İspanya'dan Juan Jose Larrotcha ise üçüncü tamamladı.

Kadınlarda ise Avustralya'dan Lou Clifton birinciliği, İspanya'dan Teresa Nimes Perez ikinciliği, İtalya'dan Giulia Vinco ise üçüncülüğü elde etti.

80 ülkeden 2 bin 650 sporcunun katıldığı Salomon Cappadocia Ultra-Trail Koşusu'nda 38, 63 ve 119 kilometrelik parkurlarda dereceye giren sporcular için yarın ödül töreni düzenlenecek.

Öte yandan organizasyon kapsamında yarın Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu gerçekleştirilecek. Ürgüp'te saat 10.00'da başlayacak koşuda çocuklar, rehber koşucularla yarışacak.

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Salomon Cappadocia Ultra-Trail Koşusu - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Premier Lig ekibi West Bromwich, Okay Yokuşlu'yu kadrosunda görmek istiyor Almanya'da Pfizer-Biontech aşısı olan 10 kişi hayatını kaybetti 18 yaşındaki Müslüman gence kargoyla İncil gönderildi, aile şaşkına döndü: Sen mi sipariş verdin? Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Bayraktar'dan Dilek Özçelik açıklaması: İçim rahat, dünyanın en mutlu 100 insanından biriyim Zenit'in Mesut Özil sorusuna yanıtı olay yarattı: G.Saray'a gitmeliydi, daha büyük bir kulüp Cinsel organında çıkan sivilcenin 'gazlı gangrene' dönüşmesi nedeniyle ölümden döndü Son dakika! AKOM'dan İstanbul için kar uyarısı: Yağış ilerleyen saatlerde yer yer kuvvetli şekilde etkili olacak Hesabına gelen para genç yazılımcının kabusu oldu! Evden çıkmaya korkar hale geldi