Samandağ'da temizlik çalışmaları sürüyor - Son Dakika

Samandağ'da temizlik çalışmaları sürüyor

03.03.2020 15:46
Samandağ'da temizlik çalışmaları sürüyor, System.String[]

Samandağ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri daha temiz ve daha yaşanabilir bir Samandağ için ilçe genelinde çalışmalarını sürdürüyorlar.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Samandağ'ın dört bir yanında bütün cadde, sokak ve kaldırımlarda eşzamanlı çalışmalar gerçekleştiriliyor.

Samandağ Belediyesinden yapılan açıklamada; "Belediye Başkanımız Sn. Av. Refik Eryılmaz'ın talimatları doğrultusunda ilçe genelinde temizlik çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Ekiplerimiz bugün itibariyle Atatürk Mahallesi, Çiğdede Mahallesi, Tomruksuyu Mahallesi ve Sutaşı Mahallesi'nde temizlik çalışmaları gerçekleştirdiler. Daha temiz ve daha yaşanabilir bir Samandağ için çalışmalarımız sürdüreceğiz." ifadelerine yer verildi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Samandağ'da temizlik çalışmaları sürüyor - Son Dakika


Son Dakika

Gülben Ergen'den çok konuşulacak Seren Serengil itirafı: Zor günler değildi, çok güzeldi Eşiyle sokakta yürürken silahlı saldırıya uğrayan ayakkabıcı hayatını kaybetti Türkiye koronavirüs aşısında üçüncü adıma geçiyor Algı Eke'den magazin gündemini sarsan 'yasak aşk' itirafı: İğrenç bir şeydi Bir çocuk babası adam, evinde soğuktan donarak öldü Çıplak halde cansız bedeni bulunan fenomenin boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı 5 gün sonra ölü bulunan doktor, boynunun kırılması sonucu yaşamını yitirmiş Baba, kızını istismar eden genci eve çağırıp öldüresiye dövdü