Samsun'dan kısa kısa - Son Dakika

Samsun'dan kısa kısa

01.04.2021 15:53
Samsun'dan kısa kısa, System.String[]

Ladik Kaymakamlığında asayiş ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Ladik Kaymakamlığında asayiş ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Kaymakam Adem Eser başkanlığında yapılan toplantıya İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Mustafa Akar ve İlçe Emniyet Müdürü İlhan Güler katıldı.

Toplantıda, ilçenin genel asayiş durumu ile yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadelede alınan kararların takibi ve alınması gereken ilave tedbirler görüşüldü.

Toplantıda, kontrol noktalarında yapılan denetimler ve hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına ilişkin durum da değerlendirildi.

Vatandaşların Kovid-19 salgını ile ilgili tedbirlere uyum sağlamasından dolayı memnuniyetini dile getiren Eser, vatandaşların yoğunlukla bulunduğu halk pazarı, cadde, park gibi yerler ile okul servis araçlarında denetimlerin sıklaştırılmasını, bilgilendirmelerde bulunulmasını istedi.

Kavak'ta jandarmadan Kovid-19 denetimi

Kavak İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında denetim gerçekleştirildi.

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan "Dinamik Denetim Süreci" kapsamında ekipler, Çakallı bölgesinde gerçekleştirdikleri denetimde, iş yerlerinde HES kodu sorgulaması yapıldı, maske takma, hijyen ve sosyal mesafe zorunluluğuna uymaları konularında uyarıldı.

Ayrıca işletme sahipleri ve vatandaşlar, uygulamalar konusunda bilgilendirildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Samsun'dan kısa kısa - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

İBB'nin organizasyonunda Akşener'in yakasındaki rozet dikkat çekti 00:10 İBB'nin organizasyonunda Akşener'in yakasındaki rozet dikkat çekti Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik'in dergi için verdiği pozlar olay oldu 22:39 Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik'in dergi için verdiği pozlar olay oldu Aşı olanlar dikkat! Son dönemde sıkça görülen kalp iltihaplanması ile aşının bağlantısı ortaya çıktı 21:55 Aşı olanlar dikkat! Son dönemde sıkça görülen kalp iltihaplanması ile aşının bağlantısı ortaya çıktı
Az kalsın turşu diye yiyeceklerdi! Ünlü fast-food zincirinden alınan hamburgerin içinden sümüklü böcek çıktı 21:03 Az kalsın turşu diye yiyeceklerdi! Ünlü fast-food zincirinden alınan hamburgerin içinden sümüklü böcek çıktı Çifte cinayetin arkasındaki korkutan detay! Eşinin başkasıyla ilişki yaşamasına dayanamadığı öne sürüldü 18:12 Çifte cinayetin arkasındaki korkutan detay! Eşinin başkasıyla ilişki yaşamasına dayanamadığı öne sürüldü Arkadaşlarını korumak için bacağını kaybeden Gazi Yusuf Yayla: Devlete değil bacağımız, canımız feda 17:35 Arkadaşlarını korumak için bacağını kaybeden Gazi Yusuf Yayla: Devlete değil bacağımız, canımız feda
Kamunun üç katılım bankası birleşme hazırlığı yapıyor 16:03 Kamunun üç katılım bankası birleşme hazırlığı yapıyor İlk soruda elendi! Dakikalarca aldığı eğitimi anlatan yarışmacı büyük hayal kırıklığı yarattı 14:07 İlk soruda elendi! Dakikalarca aldığı eğitimi anlatan yarışmacı büyük hayal kırıklığı yarattı
Advertisement