Şanlıurfalılar Gece Yolcuları'yla Coştu - Son Dakika
Genel

Şanlıurfalılar Gece Yolcuları'yla Coştu

Şanlıurfalılar Gece Yolcuları'yla coştuŞANLIURFA - Şanlıurfa'da binlerce kişi Gece Yolcuları müzik grubunun konseriyle coştu.

29.07.2018 13:36
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Şanlıurfalılar Gece Yolcuları'yla coştu

ŞANLIURFA - Şanlıurfa'da binlerce kişi Gece Yolcuları müzik grubunun konseriyle coştu.

Şanlıurfa'da Büyükşehir Belediyesi tarafından açılışı gerçekleştirilen yeşil alanda binlerce kişi Gece Yolcuları gurubunun parçalarıyla coştu. Gap Vadisi 3'üncü etaptaki konser renkli görüntülere sahne oldu. Binlerce kişi alanın doldurarak Gece Yolcuları müzik grubunun söylediği şarkılarla eşlik etti. Akşam saatlerinde başlayarak gece saat 23.30'a kadar devam eden konserde çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu kalabalık, gönüllerince eğlendi.

Şanlıurfalılar Gece Yolcuları\'yla Coştu
Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Şanlıurfalılar Gece Yolcuları'yla Coştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Vezirköprü Tapu Müdürlüğü Yenilenen Yüzüyle Hizmet Vermeye Başladı
  21 Şub Vezirköprü Tapu Müdürlüğü Yenilenen Yüzüyle Hizmet Vermeye Başladı

  Vezirköprü Hükümet Binası'ndaki Tapu Müdürlüğü, tadilat sonrası büyütülerek kurumsal kimlik kılavuzuna uygun olarak yenilendi. Yenilenmiş hizmet birimi sayesinde vatandaşlar, daha iyi, daha kaliteli ve daha sağlıklı koşullarda hizmet alabilecekler.

 • Edirne'de Polis Ekipleri Araçlarda Cam Filmlerini Söktürdü
  21 Şub Edirne'de Polis Ekipleri Araçlarda Cam Filmlerini Söktürdü

  Edirne'de polis ekipleri tarafından gerçekleştirilen asayiş ve trafik denetiminde araçlar didik didik arandı ve araçlarda bulunan cam filmleri tek tek söktürüldü. Uygulama kapsamında sürücülerin evrakları kontrol edilirken, araçların bagajları ve koltuk kısımları da incelendi. Cam filmi bulunan sürücülere, filmlerin sökülmesi konusunda uyarıda bulunuldu ve sürücüler ceza almamak için cam filmlerini söktü.

 • CHP Alaca Belediye Başkan Adayı Hüseyin Türk Adaylıktan Çekildi
  21 Şub CHP Alaca Belediye Başkan Adayı Hüseyin Türk Adaylıktan Çekildi

  Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Alaca Belediye Başkan adayı Hüseyin Türk, adaylıktan çekildiğini açıkladı. Türk, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, adaylıktan çekilme kararını kendi düşünceleri ve sıkıntılarıyla aldığını belirtti. CHP, Türk'ün istifasının ardından Hüseyin Çinkaya'yı Alaca Belediye Başkan adayı olarak belirledi.

 • Ceyhan Belediyesi Üniversiteye Hazırlık Kurslarına Devam Ediyor
  21 Şub Ceyhan Belediyesi Üniversiteye Hazırlık Kurslarına Devam Ediyor

  Ceyhan Belediyesi, ilçe genelinde eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla ücretsiz üniversiteye hazırlık kursları ve farklı branşlarda eğitimler sunuyor.

 • Kırklareli'de 8 kişi suçlardan aranırken yakalandı
  21 Şub Kırklareli'de 8 kişi suçlardan aranırken yakalandı

  Kırklareli'nde yapılan Huzur ve Güven Uygulaması kapsamında gerçekleştirilen denetimlerde, çeşitli suçlardan aranan 8 kişi yakalandı. İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından gerçekleştirilen motosiklet denetiminde ise 130 sürücünün belgeleri kontrol edildi ve eksiklikleri bulunanlara cezai işlem uygulandı. Ayrıca, Kırklareli Mustafa Dalcalı Ortaokulu öğrencisi Merve Yıldırım'ın birinci olduğu resim yarışmasında öğrenci ödüllendirildi.

 • DSİ, Ankara'da 27 baraj ve 10 gölet inşa etti
  21 Şub DSİ, Ankara'da 27 baraj ve 10 gölet inşa etti

  DSİ Genel Müdürü Mehmet Akif Balta, Ankara'da son 21 yılda 27 baraj ve 10 gölet inşa ettiklerini, böylece 320 milyon metreküp su depolama hacmine ulaştıklarını bildirdi. Balta, ayrıca tamamlanan projelerle 71 milyon dekar arazinin sulamaya açıldığını ve yaklaşık 2 milyon hektar alanın taşkınlardan korunduğunu belirtti. Ankara'da yapılan yatırımlarla 233 bin 100 dekar tarımsal arazinin sulamaya açıldığına dikkat çeken Balta, ayrıca 3 hidroelektrik santrali tesisinin yıllık 186,65 gigavatsaat enerji ürettiğini ve yaklaşık 31 bin 360 hanenin enerji ihtiyacının karşılandığını ifade etti.

 • Erzincan İliş'te Maden Ocağında Toprak Kayması
  21 Şub Erzincan İliş'te Maden Ocağında Toprak Kayması

  Erzincan İliş'te meydana gelen toprak kayması sonucu maden ocağında gelişmeler izleniyor.

 • İHA Genel Müdürü Hamit Arvas, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş'u ziyaret etti
  21 Şub İHA Genel Müdürü Hamit Arvas, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş'u ziyaret etti

  İhlas Haber Ajansı (İHA) Genel Müdürü Hamit Arvas, Konya'nın merkez Meram İlçe Belediye Başkanı Mustafa Kavuş'u ziyaret etti. Arvas, ziyarette Başkan Kavuş ile bir süre sohbet etti ve İHA'nın çalışmalarından bahsetti. Başkan Kavuş da ziyaretten memnuniyetini ifade etti ve Arvas'a tablo hediye etti.

 • ABD Enflasyonu ve Fed Tutanakları Piyasaları Etkiliyor
  21 Şub ABD Enflasyonu ve Fed Tutanakları Piyasaları Etkiliyor

  Küresel piyasalarda, ABD enflasyonunun beklentileri aşmasının ardından ABD Merkez Bankasının (Fed) faiz indirimlerine geç başlayacağına ilişkin beklentiler güçlü duruşunu korurken, bugün açıklanacak Fed toplantı tutanakları ve Nvidia'nın finansal sonuçları öncesinde karışık bir seyir izleniyor.

 • İçişleri Bakanı: Kıskaç-7 Operasyonlarında 67 FETÖ Şüphelisi Gözaltına Alındı
  21 Şub İçişleri Bakanı: Kıskaç-7 Operasyonlarında 67 FETÖ Şüphelisi Gözaltına Alındı

  İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 14 ilde gerçekleştirilen Kıskaç-7 operasyonlarında 67 FETÖ şüphelisinin gözaltına alındığını açıkladı. Operasyonlar sonucunda çok miktarda para, dijital materyal ve örgütsel doküman ele geçirildi. 1 Haziran 2023'ten günümüze kadar FETÖ'ye yönelik toplam 4 bin 22 operasyon düzenlendi ve 6 bin 45 şüpheli yakalandı.

 • İçişleri Bakanı: FETÖ'ye yönelik operasyonlarda 67 şüpheli gözaltına alındı
  21 Şub İçişleri Bakanı: FETÖ'ye yönelik operasyonlarda 67 şüpheli gözaltına alındı

  İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, FETÖ'ye yönelik 14 ilde gerçekleştirilen eş zamanlı 'Kıskaç-7' operasyonlarında 67 şüphelinin gözaltına alındığını açıkladı. Operasyonlar sonucunda çok sayıda para, dijital materyal ve örgütsel doküman ele geçirildi.

 • Kara Yollarında Ulaşım Kontrollü Sağlanıyor
  21 Şub Kara Yollarında Ulaşım Kontrollü Sağlanıyor

  Yapım, bakım ve onarım çalışmaları devam eden kesimlerde ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor. Ankara-Kırıkkale, Edirne-Kırklareli, Muğla-Denizli, Osmaniye-Gaziantep, Konya-Antalya, Eskişehir-Kütahya, Zonguldak-Devrek-Mengen, Beyşehir-Isparta ve Bingöl-Karlıova gibi yolların belirli kesimlerinde çalışmalar nedeniyle trafik düzenlemeleri yapılmıştır.


Advertisement