Son Dakika Haberleri: Sarıgöl'deki Açık Otoparkların Tahsisi Yapıldı

Sarıgöl'deki Açık Otoparkların Tahsisi Yapıldı

3 ay önce

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk'u makamında konuk etti.

Sarıgöl'deki Açık Otoparkların Tahsisi Yapıldı, System.String[]

İlçedeki açık cadde otoparklarının  Sarıgöl Belediyesi'ne tahsisi ile ilgili protokolün imzalandığı ziyarette,  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı  Cengiz Ergün ve  Sarıgöl Belediye Başkanı  Necati Selçuk, imzalanan protokolün hayırlı olmasını temenni etti.

Sarıgöl Belediye Başkanı  Necati Selçuk,  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı  Cengiz Ergün'ün makamına konuk oldu. Ulaşım Dairesi Başkanı Mümin Deniz'in de hazır bulunduğu ziyarette,  Sarıgöl'deki açık cadde otoparklarının  Sarıgöl Belediyesi'ne yer tahsisi ile ilgili protokol imzalandı. İmzalanan protokolün hayırlı olmasını dileyen  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı  Cengiz Ergün, " Sarıgöl Belediye Başkanımızla bugün yapmış olduğumuz mutabakat gereğince  Sarıgöl'deki açık cadde otoparklarının yer tahsisiyle ilgili protokolü gerçekleştirmiş oluyoruz. Daha önce  Akhisar'daki açık otoparkların  Akhisar Belediyespor'a tahsisini yapmıştık. Bu protokolü UKOME kararı ve Büyükşehir Belediye Meclisi'nin 13.06.2017 tarihinde aldığı mutabakatla onaylıyoruz. Bu yetki devrini imza altına alıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun. Diğer ilçelerimizde de ayrım olmadan bunun devam edeceğini tahmin ediyorum.  Sarıgöl Belediyemize caddelerdeki trafiğin düzenlenmesi anlamında katkısı olacağını düşünüyorum" dedi.  Sarıgöl Belediye Başkanı  Necati Selçuk da, imzalanan protokolün hayırlı olmasını dileyerek, teşekkür etti.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Yayın Akışından Çıkartılan Çocuklar Duymasın Bir İlki Gerçekleştiriyor Şarkıcı Serkan Kaya, Şehitler İçin Skandal İfadeler Kullanan Nur Yerlitaş'ı Klibinden Çıkardı
Ekonomi Bakanı Zeybekçi'den Zarrab Yorumu: Canı Cehenneme!