Şarkıcı Mustafa Topaloğlu Hastaneye Kaldırıldı - Son Dakika

Şarkıcı Mustafa Topaloğlu Hastaneye Kaldırıldı

25.09.2018 17:02
Şarkıcı Mustafa Topaloğlu Hastaneye Kaldırıldı, System.String[]

Şarkıcı Mustafa Topaloğlu'nun hastaneye kaldırıldığı ve tıkanan bir kalp damarına stent takıldığı bildirildi.

Şarkıcı Mustafa Topaloğlu'nun hastaneye kaldırıldığı ve tıkanan bir kalp damarına stent takıldığı bildirildi.

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, saat 03.00 sıralarında göğüs ağrısı ile Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine başvuran Mustafa Topaloğlu'nun, akut koroner sendrom ön tanısı ile koroner anjiyografi çekilmek üzere anjiyo ünitesine alındığı belirtildi.

Açıklamada, "Kalp damarlarından birinin tıkanıklığı nedeniyle sorunlu damara stent konulmuştur. Şu an hastamızın bütün parametreleri stabil, şuuru açıktır. Yoğun bakımda tedavi gören hastamızın yarın sabah normal servise alınması planlanmaktadır." denildi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Şarkıcı Mustafa Topaloğlu Hastaneye Kaldırıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türk gemisindeki hukuk dışı aramayla ilgili AB, Almanya ve İtalya büyükelçilerine nota verildi Bülent Arınç'tan "AK Parti'den istifa edecek misiniz?" sorusuna net yanıt: Neden istifa edeyim? Dağlık Karabağ'da mayın patladı, 1 Azerbaycan askeri şehit oldu Tartıştığı üvey babasını öldüren 15 yaşındaki çocuğun ifadesi ortaya çıktı: Canıma tak etmişti Demirtaş ve Kavala sözleri tepki çeken Bülent Arınç'tan yeni açıklama: Cumhurbaşkanı çok ağır konuştu, rencide oldum Ermenistan'dan yana tavır sergileyen Macron'dan tarihi Karabağ itirafı: Azerbaycan toprağıdır Tramvay durağına izinsiz giren genç, kendisini uyaran güvenlik görevlisini bıçakladı! O anlar kamerada Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Fikirtepe talimatı: Kentsel dönüşümü TOKİ ve Emlak Konut yapacak