Son Dakika Haberleri: Şehir'de Ayşe Kulin'le Hayat ve Sanat Yolculuğu

Şehir'de Ayşe Kulin'le Hayat ve Sanat Yolculuğu

4 yıl önce

Çağdaş edebiyatımızın en önemli isimlerinden Ayşe Kulin, romanlarını ve yaratım sürecini İstanbul Şehir Üniversitesi'nde sevenleri ile paylaşıyor.

Şehir'de Ayşe Kulin'le Hayat ve Sanat Yolculuğu, System.String[]

Bugüne dek 25'i aşkın kitabı yayımlanan Ayşe Kulin'in, aralarında Sevdalinka (1999), Köprü (2001), Füreya (2005), Türkân (2009) ve Hayal (2014)gibi 100binlerce okura ulaşan roman ve biyografik eserleri bulunuyor.

Akıcı ve yalın üslubuyla birçok ödüle layık görülen Ayşe Kulin, hayata geçirdiği tüm eserleriyle en başarılı kadın romancılar arasında yer almaya devam ediyor. 1941 yılında başlayan hayat serüvenini, yazarlığa nasıl başladığını ve romanlarının yaratım sürecini yazarın kendisinden dinleyecek kitapseverler, İstanbul Şehir Üniversitesi'nde Kulin'le unutulmaz bir edebiyat yolculuğuna çıkacaklar. "Romanlara Yazarlarıyla Bakmak", İstanbul Şehir Üniversitesi'nin katkılarıyla Ayşe Kulin'in ardından 16 Mayıs tarihinde Murat Menteş'le devam edecek.
Gözaltına Alın Genç Kızın, Polisin Tacizine Uğradığı İddiasına AK Parti'den İlk Yorum Geldi Müzik Sesinden Rahatsız Olan Baba, Oğlunu Silahla Öldürdü

Ünlü Deprem Tahmincisi Frank Hoogerbeets'ten Korkutan Uyarı: Mega Deprem Olacak