Şehir tiyatroları "geç kalanlar" oyunuyla Kozyatağı'nda - Son Dakika

Şehir tiyatroları "geç kalanlar" oyunuyla Kozyatağı'nda

14.02.2020 11:09
Şehir tiyatroları "geç kalanlar" oyunuyla Kozyatağı'nda

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, Geç Kalanlar oyunuyla Kadıköy seyircisinin karşısına çıkıyor.

Pervin Ünalp'ın yazıp Nihat Alpteki'nin yönettiği oyun, 17 Şubat 2020 Pazartesi saat 20.30'da Kozyatağı Kültür Merkezi Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi'nde.

Geç Kalanlar

Zamanın geri alınamayışı ile belki ilk kez o gece bu kadar acı biçimde yüzleşen bir çiftin hikâyesini, pişmanlıkları, yaşayamadıkları, söyleyemedikleri üzerinden anlatan oyun, izleyiciyi geç kalmış bir yüzleşmeyle karşı karşıya getiriyor.

"Anlat… Anlatmak kabullenmektir."

Yaşadığımız her günü güzel bir güne dönüştürmek varken, güzel bir günün bize çıkıp gelmesi için öylece oturup bekleriz. Çoğu zaman yaşamak yerine erteleriz. Tüketmenin bencilliğini, paylaşmanın samimiyetine yeğleriz. Oysa ihtiyacımız olan tek şey, biraz farkındalıktır.

Oyunda, Defne Gürmen, Elçin Atamgüç, Vildan Gürelman, Zafer Kırşan rol alıyor.

YORUMLAR
500
Meteoroloji'den Aydın'a kuvvetli yağış uyarısı Meteoroloji'den Aydın'a kuvvetli yağış uyarısı Hande Yener, Aliağa'yı salladı Hande Yener, Aliağa'yı salladı DÜĞÜNDE SİLAHLAR ATEŞLENDİ, SOKAKTA OYNAYAN ABDULSAMET VURULDU DÜĞÜNDE SİLAHLAR ATEŞLENDİ, SOKAKTA OYNAYAN ABDULSAMET VURULDU
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Şehir tiyatroları 'geç kalanlar' oyunuyla Kozyatağı'nda - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement