Şehir Tiyatroları'nın yeni çocuk oyunu "yaşayan sayfalar" - Son Dakika

Şehir Tiyatroları'nın yeni çocuk oyunu "yaşayan sayfalar"

05.12.2019 11:50
Şehir Tiyatroları'nın yeni çocuk oyunu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, Şirin İnci'nin yazdığı Göksel Arslan'ın yönettiği Yaşayan Sayfalar adlı çocuk oyununu seyirciyle buluşturuyor.

Oyunun konusu:

Kumsal, boş vakitlerini kitap okuyarak ve arkadaşları ile oyunlar oynayarak geçirmeyi çok sever. Ancak uzun zamandır neredeyse hiç arkadaşı kalmamıştır. Tüm arkadaşları vakitlerini sanal oyunlar ve tabletleri ile geçirmeyi tercih etmektedir. Kumsal, küçücük dünyasında yapayalnız kalmıştır ve artık bu duruma bir çözüm bulması gerektiğini düşünür. O sırada sadık bir dostu yardımına yetişecektir. Bakalım bu sadık dostun önerisi Kumsal'ı özlediği günlere kavuşturabilecek midir?

Müziğini Emrah Can Yaylı'nın, dramaturgisini Hande Ören'in, sahne-kostüm tasarımını Sabahat Çolakoğlu'nun, ışık tasarımını Mehmet Kunduracı'nın, efekt tasarımını Caner Özdemir'in, koreografisini Neşe Ceren Aktay'ın, görsel tasarımını Emre Turgaylı'nın yaptığı, fotoğraflarını Enes Altuğ Avşar'ın çektiği oyunda A. Gurur Kuyucak, Alp Tuğhan Taş, Emre Şen, Erol Ayvaz, Eylül Soğukçay, Gizem Akkuş, Gül Yıldırım, Pınar Demiral, Onur Demircan, Sarin Karadaş rol alıyor.

Oyun, 8, 15 Aralık 2019 tarihlerinde Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesi'nde, 22, 29 Aralık 2019 tarihlerinde Fatih Reşat Nuri Sahnesi'nde.

Şehir Tiyatroları'nın yeni çocuk oyunu yaşayan sayfalar

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Şehir Tiyatroları'nın yeni çocuk oyunu 'yaşayan sayfalar' - Son Dakika


Son Dakika

12 yaşındaki kızının regl olduğunu söyleyince tepki çeken Ceyda'ya son söz eski eşten: Kızımı polemik konusu yaptırmam Dünyanın en çok arananlar listesindeki "Çinli El Chapo" Amsterdam'da yakalandı Kaldığı otel odasında erkek arkadaşıyla tartışan turist kadın ortalığı birbirine kattı Atatürk Barajı 2020'de ekonomiye 7,2 milyar kilovatsaat enerjiyle katkı sağladı Afyonkarahisar'dan geçen yıl 32,6 milyon dolarlık yumurta ihraç edildi Boşanan çiftin dedikodular üzerine yaptırdığı test herkesi şaşırttı! Bir baba iki DNA Başıboş köpeklerden korkan İzmirli adam çareyi köpek savarda buldu Son Dakika! Bakan Çavuşoğlu'ndan saldırıya uğrayan Türk gemisiyle ilgili açıklama: Kaptanla görüştüm, gemi limana yaklaşıyor