Yeni bir aşk mı doğuyor? Defne Samyeli ünlü iş adamıyla yemek yedi - Son Dakika

Yeni bir aşk mı doğuyor? Defne Samyeli ünlü iş adamıyla yemek yedi

Eski Beşiktaş Başkanı işadamı Serdar Bilgili ile Defne Samyeli'nin dün Marmaris'te bir restoranda yemek yemeleri akıllara "Yeni bir aşk mı doğuyor?" sorusunu getirdi. Samyeli son olarak ünlü komedyen Cem Yılmaz'la birlikteydi.

Eski Beşiktaş Başkanı Serdar Bilgili ile Defne Samyeli, önceki akşam Marmaris- Söğüt'te hizmet veren, Dilara Endican'ın sahibi olduğu Barba Saranda adlı restorandaydı.

YENİ BİR AŞK MI?

Arkadaşlarıyla yemeğe çıkan iki ünlü isim, mekanda yan yana oturdu. Bilgili ve Samyeli arasındaki samimiyet, "Yeni bir aşk mı" sorusunu akıllara getirdi.

Yeni bir aşk mı doğuyor? Defne Samyeli ünlü iş adamıyla yemek yedi
Serdar Bilgili

SAMYELİ, YILMAZ'LA BİRLİKTEYDİ

Defne Samyeli son olarak Cem Yılmaz'la birlikteydi. İkili ayrıldıktan sonra Yılmaz, Serenay Sarıkaya'yla yeni bir aşka yelken açmıştı.

Yeni bir aşk mı doğuyor? Defne Samyeli ünlü iş adamıyla yemek yedi

Haber Yayın Tarihi: 09.08.2020 08:25

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Yeni bir aşk mı doğuyor? Defne Samyeli ünlü iş adamıyla yemek yedi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (31)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Ali Babacan canlı yayında hükümetin ekonomi politikalarını eleştirdi: Bunlar daha iyi günler Alacaklısının çocuklarını kaçırıp pencereye kelepçeledi! Yetmedi, yolladığı fotoğraflarla babayı tehdit etti Fenerbahçe, Porto ile Ze Luis'in transferi için anlaşma sağladı Balıkesir'de topraksız ve susuz, beton üzerinde yetişen fide görenleri şaşırtıyor Fenerbahçe'nin yeni sözleşme teklifini reddeden Ömer Faruk Beyaz krize yol açtı Siyah attan dünyaya gelen beyaz tay, görenleri şaşırtıyor Moskovalı kadınların en çok evlendiği erkekler listesinde zirvede Türkler var Masterchef Türkiye'de haftanın ilk eleme adayları belli oldu