Son Dakika Haberleri: Seren Serengil'den Gülben Ergen'e Zehir Zemberek Sözler: Aldattığına Dair Belgeler Var

Seren Serengil'den Gülben Ergen'e Zehir Zemberek Sözler: Aldattığına Dair Belgeler Var

1 ay önce

Erhan Çelik'i evli iş adamıyla aldattığı haberlerini yalanlayan Gülben Ergen'e zehir zemberek sözler söyleyen Seren Serengil, "Yazdığın mektupları da inkar mı edeceksin?" dedi.

Geçtiğimiz günlerde  Gülben Ergen'in eski eşi  Erhan Çelik'i evli iş adamı  Tolga Duğles ile aldattığı iddia edilmişti. Bu haberlerlere Ergen'den 3 gün sonra yalanlama gelmişti. Star TV'de Duymayan Kalmasın programının sunuculuğunu yapan  Seren Serengil sosyal medyadan açtı ağzını yumdu gözünü.

"KENDİ EL YAZINLA YAZDIĞIN MEKTUBU DA MI İNKAR EDECEKSİN?"

Seren Serengil,  Gülben Ergen'in  Erhan Çelik ile evliyken eşini evli çocuklu iş adamıyla aldattığını aşk mektupları yazdığını  Instagram üzerinden yazdı. Serengil, "Kendi el yazını da inkar mı edeceksin?" diyerek Ergen'e zehir zemberek sözler söyledi.

ERHAN ÇELİK DE ALDATILDIĞINI İMA ETMİŞTİ

Erhan Çelik,  Gülben Ergen'den boşandığı gün verdiği röportajda "Aldatma var mı?" sorusuna "Gerçeklerin zamanla ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır." diyerek aldatıldığını ima etmişti.

İşte  Seren Serengil'in o paylaşımı:


Alışveriş Fişindeki Külot Evliliği Bitirdi Düğünde Kız Tarafı Takıları İsteyince İki Taraf Birbirine Girdi: Gelin ve 11 Davetli Yaralandı
Galatasaray-Fenerbahçe Derbisinin İlk 11'leri Belli Oldu