Son Dakika Haberleri: Sevgililer Günü'nde Şehit Ailelerine Ziyaret

Sevgililer Günü'nde Şehit Ailelerine Ziyaret

8 gün önce

AK Parti Bilecik İl Gençlik Kolları, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla şehit ailesini ziyaret etti.

Sevgililer Günü'nde Şehit Ailelerine Ziyaret, System.String[]
 AK Parti Bilecik İl Gençlik Kolları, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla şehit ailesini ziyaret etti.

AK Parti Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Ali Özpınar, üyeleriyle birlikte 1983 yılında Malatya'da görev yaptığı sırada bıçaklı saldırı sonucu şehit olan Mevlüt Kurt'un Hürriyet Mahallesi'nde yaşayan babası Ahmet Kurt ve annesi Refika Kurt ile yakınlarını ziyaretinde, bugünü daha anlamlı bir hale getirmek istediklerini söyledi.

Vatanına sevdalı olan şehitlerin yakınlarını ve ailelerini ziyaret ettiklerini ifade eden Özpınar, "Şehitlerimizin geride bıraktıklarının yanında olmak istedik. Fedakarlıkların en büyüğü vatan uğrunda can vermek ve gazi olmaktır. Şehitlerimiz bizim için canlarını verdiler. Ülkemizin birliğini, bütünlüğünü ve huzurunu bozmak isteyenler emellerine asla ulaşamayacak." diye konuştu.

Ayrıca AK Parti Gençlik Kolları ilçe teşkilatları da şehit ailelerini ziyaret etti.Cumhur İttifakı Teklifi Sonrası Merak Edilen Oy Pusulası Örneği Ortaya Çıktı Hükümet, Çocuk Tacizi Davalarında 'İyi Hal İndirimi'nin Kalkması İçin İlk Adımı Attı

Hint Cerrahlar Şimdiye Kadar Görülen En Büyük Beyin Tümörünü Başarıyla Çıkardı Destici'nin Seçim Tahmini: Cumhur İttifakı Yüzde 55 İle 60 Arasında Oy Alacak!