Sevgililer Günü'ne Özel İki Yeni Kampanya - Son Dakika

Sevgililer Günü'ne Özel İki Yeni Kampanya

11.02.2012 16:19
Sevgililer Günü'ne Özel İki Yeni Kampanya

TTNET, bireysel müşterilerine Sevgililer Günü'ne özel iki ayrı kampanya sunuyor.

Sevgisini en güzel cümlelerle ifade eden 1.000 bireysel TTNET'li Mudo indirim çeki kazanırken, tüm bireysel TTNET'liler ise çiçek ve çikolata alışverişlerinde yüzde 30'a varan indirimden yararlanıyor.

Türkiye'nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, bireysel müşterilerine Sevgililer Günü'ne özel iki ayrı kampanya sunuyor. TTNET Facebook sayfasına en güzel sevgi sözcüklerini yazan 1.000 kişi Mudo indirim çeki kazanırken, www.cicek.com'dan yapılacak çiçek ve çikolata siparişlerinde ise yüzde 30'a varan indirimler TTNET müşterilerini bekliyor.

TTNET Facebook sayfasında "Aşkını ifade et!"

TTNET'in "Aşkını İfade Et" kampanyasına katılmak isteyenler, 14 Şubat tarihine kadar "KALP" boşluk TC Kimlik Numarasını yazarak 6606'ya kısa mesaj gönderiyor. Cep telefonuna gelen şifreyi TTNET Facebook sayfasına yazan TTNET'li, formu dolduruyor ve aşkını ifade eden cümleleri yazıyor.

TTNET jürisinin seçtiği, en güzel sevgi sözcüklerini yazan 1.000 kişi, Mudo'dan 25 TL'lik hediye çeki kazanıyor. Kazananların hediye kodu, www.mobilhediyem.com tarafından "sevgilinin" cep telefonuna gönderiliyor.

Hediye çekleri 31 Mart tarihine kadar kullanılabiliyor.

TTNET'le sevginiz çiçek açsın, tatlansın…

TTNET, www.cicek.com sitesiyle yaptığı işbirliğiyle, bireysel müşterilerini cicek.com'daki "TTNET'lilere özel kampanya sayfası"nda yer alan seçili ürünlerde 40 TL'ye; diğer çiçek, çikolata, kek, meyve ve Gusto marka ürün siparişlerinde ise yüzde 30'a varan indirim fırsatından yararlandırıyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen TTNET müşterilerinin CICEK boşluk TC Kimlik Numarasını yazarak 6606'ya kısa mesaj gönderip indirim şifresi alması yeterli oluyor.

Kampanya şifresini kullanarak www.cicek.com üzerinden alışveriş yapan TTNET'liler, beğendikleri ürünlere indirimli fiyatlarla sahip oluyor.

Kampanyadan 9 Mart 2012 tarihine kadar yararlanmak mümkün.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
Ünal Çeviköz: Seçimlerden Sonra İktidar Değişmez ve Demokratikleşme Adımları Atılmazsa Türkiye'nin Avrupa Konseyi'nden Atılmasına Kadar Gidecek Bir... Ünal Çeviköz: Seçimlerden Sonra İktidar Değişmez ve Demokratikleşme Adımları Atılmazsa Türkiye'nin Avrupa Konseyi'nden Atılmasına Kadar Gidecek Bir... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 'PKK'nın Türkiye'deki defterini düreceğiz' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 'PKK'nın Türkiye'deki defterini düreceğiz' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 'PKK'nın Türkiye'deki defterini düreceğiz' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 'PKK'nın Türkiye'deki defterini düreceğiz'

Son Dakika Güncel Sevgililer Günü'ne Özel İki Yeni Kampanya - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement