Kocasını dövdürterek öldüren kadın, sevgilisi ve sevgilisinin kardeşiyle birlikte tutuklandı, itirafları kan dondurdu - Son Dakika

Kocasını dövdürterek öldüren kadın, sevgilisi ve sevgilisinin kardeşiyle birlikte tutuklandı, itirafları kan dondurdu

11.11.2020 22:13

Tuzla'da sevgilisi ve sevgilisinin kardeşiyle birlikte kocasını darbederek öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan kadın ve 2 şüpheli "kasten öldürme" suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Şahısları kan donduran ifadeleri de ortaya çıktı. Kadının sevgilisi, talihsiz kocayı sopayla öldürdüğünü itiraf etti.

Tuzla'da geçtiğimiz pazartesi günü meydana gelen olayda iddiaya göre, hastanede temizlik şefi olarak çalışan Özgür K, eşi Zeliha K'nın Cihat T. isimli bir şahıs ile ilişki yaşadığını öğrendi. Eşini arayan Özgür K. kendisine geri dönmesi için ikna etmek istedi. Çift buluşmak için randevulaştı. Görüşmeye şüpheli Cihat T. ve yakını Mehmet T. de geldi. Özgür K. önce Mehmet T. tarafından darbedildi, ardından Cihat T. ve Zeliha K. tarafından öldürüldü.

5 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI

Olayın ardından Özgür K'yi darbederek öldürdüğü iddia edilen Zeliha K, erkek arkadaşı Cihat T. ve onun kardeşi Mehmet T. ile 2 kişi yakalanarak gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından şüpheliler Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı'na sevk edildi.

"CİHAT'TAN ÖZGÜR'Ü ÖLDÜRMESİNİ İSTEMEDİM"

Şüpheli Zeliha K. savunmasında olay günü Aydos tepesine gittiklerini söyleyerek, "Burada Cihat araçtan inip Mehmet ve Özgür'ün yanına gitti. Mehmet, Özgür'ü araçtan indirdi. Ona bir kez vurdu. Bunun üzerine Özgür yuvarlandı ve aşağıya doğru gitti. Cihat ve Mehmet arkasından gittiler. Biz ne olduğunu göremedik. Biz araçtan inip arkalarından gitmeye çalışırken bize kızdılar. Bu yüzden geri araca bindik. Belli bir süre sonra Özgür'ü tekrar araca bindirdiler ve bir şeyler konuştular. Ne konuştuklarını duyamadık. Tekrar arabalara bindik ve Akpınar tarafına gittik. Yolda bir yerde durduk. Bir süre sonra Cihat geldi, 'iş bitti' dedi. Benim üzerimden atleti yırtıp aldı, temizlememizi istedi. Biz kabul etmedik. Sonra araçlara bindik ve oradan ayrıldık. Ben Cihat'tan kesinlikle Özgür'ü öldürmesini istemedim. Bunun için sopa vermedim. Suçsuzum" diyerek tutuksuz yargılanmayı talep etti.

"SOPAYLA ÖLDÜRDÜĞÜNÜ İTİRAF ETTİ"

Şüpheli Cihat T, "O akşam Zeliha hedefine ulaştı. Hepimizi kullandı. Çok hatırlamıyorum. Alkollüydüm. Özgür'ü kendi arabasında bulunan sopayla vurarak ben öldürdüm. Zeliha, 'Bu akşam Özgür'ün bildikleriyle ölmesi gerekiyor. Onu paketleyin' şeklinde söylemde bulunmuştu. Olay bu şekilde meydana geldi. Tutuksuz yargılanmama karar verilsin" diye konuştu. Şüphelilerden Mehmet T. ise, "Özgür ağabeyim Cihat'ı aramış, buluşmuşlar. Ben de yanlarına gittim. Orada tartıştık. Ben Özgür'e vurdum. Vatandaşlar tepki gösterince Aydos'a gittik. Aydos'a çıkmadan önce karısı, 'Özgür'ü bayılt, gerisini ben hallederim' dedi. Aydos'ta ben yine birkaç kez Özgür'e vurdum. Daha sonra 'ne haliniz varsa görün, ben karışmıyorum artık' dedim. Özgür'ün çok kötü olduğunu, alkol komasından bile ölebileceğini söyledim. Bunun üzerine Zeliha, 'her şeyin bittiğini göreceğim' dedi. Daha sonra Zeliha ve Cihat, Özgür'ün yanına gitti. Ben Özgür'ü en son gördüğümde yaşıyordu" dedi. Diğer şüpheliler Edanur A. ve Zehra G. öldürme olayıyla bir ilgileri olmadığını söyleyerek tutuksuz yargılanmayı istedi.

EŞİ VE 2 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

İfade işlemleri tamamlanan Özgür K'nın eşi Zeliha K, "eşi kasten öldürme" suçundan, Cihat T. ve Mehmet T. ise "kasten öldürme" suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Diğer 2 şüpheli ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Kocasını dövdürterek öldüren kadın, sevgilisi ve sevgilisinin kardeşiyle birlikte tutuklandı, itirafları kan dondurdu

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Kocasını dövdürterek öldüren kadın, sevgilisi ve sevgilisinin kardeşiyle birlikte tutuklandı, itirafları kan dondurdu - Son Dakika


YORUMLAR (18)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

ABD polisinin şüpheli şahsı kurşuna dizdiği anların görüntüleri ortaya çıktı Hollandalı golcü Klaas-Jan Huntelaar, eski takımı Schalke 04'e geri döndü Ümitcan Uygun'un ağabeyi, Müge Anlı'yı ölümle tehdit etti Sağlık Bakanlığı koronavirüs aşısı için 10 kuralı belirledi! 4 gruptakilere aşı yapılmayacak Estetik harikası çıktı! Survivor Nagihan'ın yeni halini görenler tanıyamıyor Gram altın tekrar 500 TL olur mu? Ünlü analist İslam Memiş son gelişmeleri değerlendirdi Rusya lideri Putin, dondurucu soğukta buz gibi suya girdi Türkiye'de yaygın olan iki marketin fiyatlarında yüzde 100'e varan fark bulunuyor