'Sevmekten Öldü Desinler' yarın Trump Gösteri ve Kültür Merkezi'nde - Son Dakika

'Sevmekten Öldü Desinler' yarın Trump Gösteri ve Kültür Merkezi'nde

04.11.2019 11:42
'Sevmekten Öldü Desinler' yarın Trump Gösteri ve Kültür Merkezi'nde, System.String[]

Yönetmen koltuğunda Ebru Kara'nın oturduğu sezonun en çok konuşulan oyunlardan biri olan 'Sevmekten Öldü Desinler' Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde sahnelenecek.

Yönetmen koltuğunda Ebru Kara'nın oturduğu sezonun en çok konuşulan oyunlardan biri olan 'Sevmekten Öldü Desinler' Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde sahnelenecek.

Murat Mahmutyazıcıoğlu'nun kaleme aldığı, başrollerini Hande Subaşı, Hakan Bilgin, Bülent Alkış, Serdar Yeğin, Canan Atalay ve Ceren Taşçı'nın paylaştığı anti-melodram tarzındaki müzikli oyun, İstanbul'un kenar mahallerinden pavyon ışıklarına uzanıyor. Özlenen Yeşilçam filmlerinden, arabesk şarkılara, biraz müzik, biraz hüzün, bolca kahkaha ile Gönül, Mustafa, Hamdi, Sevda, Ahmet'in şehrin gölgesinde asla kaybolmayacak hayallerini anlatıyor.

'Sevmekten Öldü Desinler' yarın saat 20: 30'da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde sergilenecek.


- Kaynak: DHA

Son Dakika Kültür Sanat 'Sevmekten Öldü Desinler' yarın Trump Gösteri ve Kültür Merkezi'nde - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fatih Terim torunlarıyla video paylaştı: 67 yaşında marşmelov denedim Lüks cipteki infazda 3 kişi hayatını kaybetmişti! Genç kızın "babam" çığlıkları yürekleri dağladı Cani evlat, tartıştığı annesini göğsünden bıçaklayarak öldürdü ODTÜ'den heyecanlandıran buluş: Koklamak koronavirüsten korunmaya yetiyor Ülke ayağa kalktı! Aynı yatakta basılan iki erkek, kamuya açık alanda kırbaçlanacak Seçimlerden önce görkemli törenle temeli atılan rehabilitasyon merkezi, koyun otlatma alanı oldu Ormanlık alanda yaralı olarak bulunan köpekte tecavüz bulgularına rastlandı Merkez'in faiz artırımı sonrası bankalar da kredi faizlerini yükseltti! İşte banka banka güncel oranlar