Şeyma Subaşı, amuda kalktığı pozuyla vücudunun güzelliğini gözler önüne serdi - Son Dakika

Şeyma Subaşı, amuda kalktığı pozuyla vücudunun güzelliğini gözler önüne serdi

18.10.2019 17:08

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra DJ Guido Senia ile aşk yaşayan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, ayna karşısında amuda kalktığı pozla vücudunun güzelliğini gözler önüne serdi.

Acun Ilıcalı ile yaşadığı ilişkiyle adını kitlelere duyuran sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, ayna karşısında amuda kalkarak poz verdi.

"TEPE TAKLAK"

Instagram hesabından amuda kalktığı anların fotoğrafını yayınlayan Şeyma Subaşı paylaşıma İngilizce olarak, "Tepe taklat" notunu ekledi. Subaşı'nın takipçileri de fotoğrafa sessiz kalmadı. Subaşı'nın bir takipçisi paylaşıma, "Vücudunuz muhteşem ötesi." yorumunu yaptı.

BİRBİRİNDEN ÖZEL POZLAR VERMİŞTİ

Şeyma Subaşı, sevgilisiyle çekilmiş özel karelerini ilk kez yayınlamıştı. Art arda özel anlarını takipçileriyle paylaşan Subaşı'nın, sevgilisiyle yatakta olması dikkat çekmişti.

Şeyma Subaşı, amuda kalktığı pozuyla vücudunun güzelliğini gözler önüne serdi
Şeyma Subaşı, amuda kalktığı pozuyla vücudunun güzelliğini gözler önüne serdi
Şeyma Subaşı, amuda kalktığı pozuyla vücudunun güzelliğini gözler önüne serdi

Son Dakika Magazin Şeyma Subaşı, amuda kalktığı pozuyla vücudunun güzelliğini gözler önüne serdi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (80)
  • Zeynep: Akıllı bir kız olsaydı 30umdan sonra bu güzel nafakanın üstüne daha neler kurabilirim diye düşünür böyle boş paylaşımlarla zaman tüketmezdi.. 10-20 yıl sonra kimse yüzüne bakmayacak. Akıllı ol da daha neler başarabilirim, neler katedebilirim filan diye düşün. Amuda kalkıp boz vermen seni bir yere götürmez.. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Koronavirüs salgınının başladığı tarihten bu yana Fransa'da, en yüksek günlük vaka sayısına ulaşıldı Evinde cansız bedeni bulunan gencin şüpheli ölümü polisi harekete geçirdi Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisini geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot