Sgk Konya İl Müdürülüğüne Atanan Dinç, Basın Mensuplarıyla Buluştu - Son Dakika

Sgk Konya İl Müdürülüğüne Atanan Dinç, Basın Mensuplarıyla Buluştu

12.01.2012 13:20
Sgk Konya İl Müdürülüğüne Atanan Dinç, Basın Mensuplarıyla Buluştu, System.String[]

SGK Konya İl Müdürlüğüne yeni atanan Cem Dinç, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

SGK Konya İl Müdürlüğüne yeni atanan Cem Dinç, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Dinç, Bera Otel'de düzenlediği basın toplantısında, yeni başladığı görevini en iyi şekilde yaparak kendisinden sonrakilere devredeceğini belirtti.

2012 yılından itibaren nüfusun yüzde 100'üne hitap eden bir kurum haline geldiklerini ifade eden Dinç, uygulamalarda vatandaşların bilinçli olmasının kendileri için çok önemli olduğunu söyledi.

Basın mensuplarının vatandaşları bilgilendirmede çok önemli bir faktör olduğunu anlatan Dinç, doğru bilgi için her zaman basın mensuplarına kapılarının açık olduğunu ifade etti.

Konya'da aktif sigortalı sayısının 421 bin olduğunu vurgulayan Dinç,

"Konya'da aylık alan vatandaş sayısı yaklaşık 245 bin kişi var. Gündemde olan konu yeşil kart ve sosyal güvencesi olmayan vatandaşlar" dedi.

Konya'da 186 bin yeşil kartlı ve 25 bin sosyal güvencesi olmayan vatandaş olduğuna dikkati çeken Dinç, bu kategorideki vatandaşların mutlaka gelir tespiti yaptırmaları gerektiğini açıkladı.

Dinç, vatandaşların gelir tespitlerini SGK İl Müdürlüğüne ibraz etmeleri gerektiğini, gelir düzeyine göre yeşil kart sahibi olacaklarını veya katılım payı ödeyeceklerini dile getirdi.

- KONYA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sgk Konya İl Müdürülüğüne Atanan Dinç, Basın Mensuplarıyla Buluştu - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son Dakika! YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç'ın yerine Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erol Özvar atandı 10:06 Son Dakika! YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç'ın yerine Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erol Özvar atandı Son Dakika! Irak'ın kuzeyine hava harekatı! Kandil, Gara ve Hakurk'ta PKK hedefleri imha edildi 10:00 Son Dakika! Irak'ın kuzeyine hava harekatı! Kandil, Gara ve Hakurk'ta PKK hedefleri imha edildi Yanan ormanların yeniden ağaçlandırılması için birçok ünlü isim Tema Vakfı'na bağış yapmaya başladı 09:56 Yanan ormanların yeniden ağaçlandırılması için birçok ünlü isim Tema Vakfı'na bağış yapmaya başladı
Süreyya Yalçın, yanan ormanın dumanında poz verip paylaştı! Gelen tepkiler üzerine fotoğrafı kaldırdı 09:49 Süreyya Yalçın, yanan ormanın dumanında poz verip paylaştı! Gelen tepkiler üzerine fotoğrafı kaldırdı Devlet Bahçeli'den 09:35 Devlet Bahçeli'den "Cumhur İttifakı ne zamana kadar devam edecek?" sorusuna cevap CHP'li Engin Özkoç, Bakan Soylu'ya sabotaj iddiasını sordu: Sabotaj bulgusu yok, aşırı sıcaklıklar üzerinde duruluyor 22:43 CHP'li Engin Özkoç, Bakan Soylu'ya sabotaj iddiasını sordu: Sabotaj bulgusu yok, aşırı sıcaklıklar üzerinde duruluyor
Manavgat'taki yangını çıkardığı iddia edilen kişilere linç girişimi 21:41 Manavgat'taki yangını çıkardığı iddia edilen kişilere linç girişimi Marmaris'te yangını kaydeden vatandaştan dikkat çeken sözler: Biri ormanı ateşe verdi bak 20:29 Marmaris'te yangını kaydeden vatandaştan dikkat çeken sözler: Biri ormanı ateşe verdi bak
Advertisement