Son Dakika Haberleri: Show TV'nin İddialı Dizisi Klavye Delikanlıları Final Yapıyor

Show TV'nin İddialı Dizisi Klavye Delikanlıları Final Yapıyor

3 ay önce

Show TV'nin büyük umutlarla başlayan dizisi Klavye Delikanlıları'nın önce günü değişti, istenilen reyting yakalanamayınca dizi şimdi de final kararı aldı.

Show TV'de büyük umutlarla başlayan komedi dizisi Klavye Delikanlıları reytinglere yenildi. Daha önce de yayın günü değişen Klavye Delikanlıları 2 hafta sonra final yaparak ekrana veda edecek.

REYTİNGLERE YENİK DÜŞTÜ

Çakallarla Dans serisine imza atan yönetmen Murat Şeker ve senarist Ali Tanrıverdi'nin senaryosunu yazdığı Klavye Delikanlıları'nın ekran ömrü kısa sürdü. Ekranlarda farklı bir komediye imza atan Klavye Delikanlıları, reytinglerde başarılı olamadı.

9. BÖLÜMDE EKRANLARA VEDA EDECEK

Klavye Delikanlıları'nın geçtiğimiz Pazar yayınlanan 7. bölümü, Total grubu reytinglerde 14. sırada, AB grubu reytinglerde ise 15. bölümde yer alabilmişti. Yeni gününde de reytinglerde üst sıralara çıkamayan dizi için final kararı alındı. Klavye Delikanlıları dizisi, 2 hafta sonra 3 Aralık Pazar akşamı ekrana gelecek olan 9. bölümüyle erken final yaparak ekrana veda edecek.


YORUMLAR


5 Yaşındaki Kızı İstismar Edip Öldüren Katil Zanlıları Sokak Ortasında Linç Edildi Türk SİHA'ları Esad Güçlerini Canlı Yayında Böyle Vurdu

Öfkeli Çoban, Sürüsüne Çarpan Minibüsü Ateşe Verdi