Siirt'te Elektrik Kesintisi - Son Dakika

Siirt'te Elektrik Kesintisi

23.03.2016 10:49
Siirt'te Elektrik Kesintisi

Siirt'tin bazı ilçe, mahalle ve köylerine, elektrik şebekesinde yapılacak bakım ve montaj çalışmaları sebebiyle yarın elektrik verilmeyecek.

Siirt'tin bazı ilçe, mahalle ve köylerine, elektrik şebekesinde yapılacak bakım ve montaj çalışmaları sebebiyle yarın elektrik verilmeyecek.

Siirt TEİAŞ bölgesinde bulunan 4ÇN direğinde recloser montajı yapılacağından yarın 08: 00-11: 30 saatleri arasında programlı elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.

Kesintiden, Doğan Mahallesi, Kadri Oktay ve A.Rahman Kavak caddeleri ile askerlik şubesi civarının etkileneceği belirtildi.

Elektrik kesintisi yapılacak bölgeler şunlardır:

"F-6 Eruh Bölgesi; Botan HES, Şerefoğlu İnş., Belediye Çöp Arıtma, Kayaboğaz Köyü, Akdoğmuş Köyü, Sağırsu Köyü, Bayraktepe Köyü, Ekmekçiler Köyü, Koçlu Köyü, Bölüklü Köyü, Demirciler Köyü, Kuşdalı Köyü, Çayırlı Köyü, Bilgili Köyü, Okçular Köyü, Doğanca Köyü, Yanıkses Köyü, Erkent Köyü, Bayırdüzü Tabur, Bayırdüzü Petrol, Dikboğaz ve Görendoruk grubu. F-1 Şirvan Bölgesi; TOKİ-1-2, Deştebera mevkii, TEİAŞ ŞALT sahası trafosu, Akyamaç Köyü, İnkapı Köyü, Kutluca Mezrası, Yolbuldu Mezrası, Nergizi Mezrası, Tillo Su, Fatih Mah., Afet evleri, Cevizlik ve Maden grup köyleri. F-2 Tillo (Aydınlar) Bölgesi; Belediye Su Arıtma Temiz Su, Bagtepe Mah, Hanedan Sitesi. F-13 Bakır İşletmeleri Bölgesi; Doluharman Köyü, Organize Sanayi Bölgesi. Pervari İlçesine bağlı tüm köyler."

Ayrıca, Siirt TEİAŞ bölgesinde bulunan L direğinde recloser montajı yapılacağından yarın 12: 00-16: 30 saatleri arasında F-6 Eruh Bölgesinde Yerlibahçe köyü, Mervan Gül Konutlarında enerji verilmeyeceği bildirildi.

64 GÜN SONRA ÖLÜ BULUNAN EYÜP HEMŞİRE, GÖZYAŞLARIYLA TOPRAĞA VERİLDİ 64 GÜN SONRA ÖLÜ BULUNAN EYÜP HEMŞİRE, GÖZYAŞLARIYLA TOPRAĞA VERİLDİ 64 gün sonra ölü bulunan Eyüp hemşire, gözyaşlarıyla toprağa verildi 64 gün sonra ölü bulunan Eyüp hemşire, gözyaşlarıyla toprağa verildi Müküs Çayı'nda 2 ay önce kaybolan ve cesedi bulunan hemşire son yolculuğuna uğurlandı Müküs Çayı'nda 2 ay önce kaybolan ve cesedi bulunan hemşire son yolculuğuna uğurlandı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Siirt'te Elektrik Kesintisi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement