Son Dakika Haberleri: Sıla'dan Ahmet Kural'a İlginç Evlilik Göndermesi: Bekarlığı Çok Tasvip Etmiyorum

Sıla'dan Ahmet Kural'a İlginç Evlilik Göndermesi: Bekarlığı Çok Tasvip Etmiyorum

26 gün önce

Pop müziğinin sevilen sanatçısı Sıla, yeni barıştığı sevgilisi Ahmet Kural'a "Bekarlığı çok tasvip etmiyorum" diyerek evlilik imasında bulundu.

Pop müziğinin sevilen sanatçısı Sıla, Ondan Kalan Şarkılar konserini son olarak Bursa'daki dinleyicileri ile buluşturdu. Konser esnasında dinleyicilere seslenen Sıla," Bekarlığı çok tasvip etmiyorum" dedi. Yaptığı açıklamada Ahmet Kural ile barıştıkları yada barışmak için mesaj göndermesi yaptığı merak konusu oldu.

"BEKARLIĞI TASVİP ETMİYORUM"

Yaz konserleri kapsamında Bursa'ya gelen ve 3 gün önce de sahne alan Pop müziğinin sevilen sanatçısı Sıla, Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda Ondan Kalan Şarkılar konserinin sonuncusunu Bursa'da tamamladı. Sahnede duruşu ile öne çıkan sevilen sanatçıyı dinlemek için gelen 5 bin kişi yer bulamayınca ayakta izlemek zorunda kaldı. Sahnede dinleyicisine seslenen Sıla, " Bekarlığı tasvip etmiyorum" diyerek kafalarda soru işaretine neden oldu.

AHMET KURAL'A MESAJ GÖNDERDİ

Eski sevgilisi Ahmet Kural ile ayrılan Sıla'nın tekrar barıştıkları yönünde çıkan haberlerden sonra Ahmet Kural'a bir mesaj göndermesi yaptığı merak konusu oldu.

SAHNE DANSLARIYLA DİKKAT ÇEKTİ

Yaklaşık 2 saati aşkın sürede sahne alan Sıla dinleyicilerine kariyerinin 10. yılını 'ON'dan kalan şarkılar' adını verdiği konser serisiyle, birbirinden güzel şarkılarını söylerken, dinleyicilerine de unutulmaz bir gece yaşattı. Sahne dansları ile dinleyicisinin dikkatini çeken Sıla büyük bir ilgi ile karşılandı.

Şarkıcı Sıla, Ahmet Kural'la Barıştığını Doğruladı

Ahmet Kural Eski Sevgilisi Sıla Gençoğlu'nu Instagram Üzerinden Yeniden Takip Etmeye Başladı


YORUMLAR


Son Dakika! İsveç'e Mağlup Olan A Milli Takımımız, UEFA Uluslar Liginde C Ligine Düştü Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı'nın Kadir Mısıroğlu'na Yaptığı Ziyaretle İlgili İlk Kez Konuştu

Kanada'da 2 Öğrenciye Fırçayla Cinsel İstismarda Bulunan 8 Öğrenci, Okuldan Atıldı