Silifke'de Mezuniyet Coşkusu - Son Dakika

Silifke'de Mezuniyet Coşkusu

02.06.2015 11:00
Silifke'de Mezuniyet Coşkusu, System.String[]

Mersin Üniversitesi Silifke Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu ile Silifke Meslek Yüksekokulunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Mersin Üniversitesi Silifke Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu ile Silifke Meslek Yüksekokulu'nda mezuniyet töreni düzenlendi.

Okulun konferans salonundaki törene Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir, Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut, Rektör danışmanı Doç. Dr. Erol Yaşar, Selçuk Üniversitesi Silifke- Taşucu Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Mustafa Karaduman, Mersin Üniversitesi Silifke Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu Müdürü Serap Ergene, öğretim görevlileri ve veliler katıldı.

Mersin Üniversitesi Silifke Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu ile Silifke Meslek Yüksekokulu'nun mezun olan birincileri birer konuşma yapıp, yaş kütüğüne bröve çaktılar.

Mersin Üniversitesi Silifke Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu Müdürü Serap Ergene yaptığı konuşmasında, "Başarılı genç insanların hayata atıldığını görmek siz ebeveynleri ve yakınları kadar bizleri de heyecanlandırıyor. Gençlerimiz için en az sizler kadar kaygı duyuyoruz. Yüksekokulumuzda verilen eğitim yanında gençlerimize sağladığımız Erasmus kapsamında yurtdışı olanakları, öğrenci kulüpleri, teknik geziler, staj olanakları, konferanslar ve sosyal etkinliklerle almış oldukları eğitim ve kazanmış oldukları donanımla başarılı olacaklarına dair İnancımız tamdır.

Değerli Misafirler, Üniversite eğitiminin amacı meslek edindirmeye, yönelik bilgi ve beceri kazandırma yanında bilimsel araştırmalar yapmak, bilgiye erişme, bilgiyi değerlendirme ve yorumlama yeteneğini sağlayarak kişisel gelişiminize ve dolayısıyla topluma da katkı sağlamaktır" dedi.

Törenin sonunda mezunlar keplerini havaya fırlattılar, bol bol fotoğraf çektirdiler. - MERSİN

Silifke'de Mezuniyet Coşkusu
Silifke'de Mezuniyet Coşkusu
Silifke'de Mezuniyet Coşkusu

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Silifke'de Mezuniyet Coşkusu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD polisinin şüpheli şahsı kurşuna dizdiği anların görüntüleri ortaya çıktı Hollandalı golcü Klaas-Jan Huntelaar, eski takımı Schalke 04'e geri döndü Ümitcan Uygun'un ağabeyi, Müge Anlı'yı ölümle tehdit etti Sağlık Bakanlığı koronavirüs aşısı için 10 kuralı belirledi! 4 gruptakilere aşı yapılmayacak Estetik harikası çıktı! Survivor Nagihan'ın yeni halini görenler tanıyamıyor Gram altın tekrar 500 TL olur mu? Ünlü analist İslam Memiş son gelişmeleri değerlendirdi Rusya lideri Putin, dondurucu soğukta buz gibi suya girdi Türkiye'de yaygın olan iki marketin fiyatlarında yüzde 100'e varan fark bulunuyor