Sincan Ramazan Akşamları'nda Ahmet Özhan Rüzgarı - Son Dakika

Sincan Ramazan Akşamları'nda Ahmet Özhan Rüzgarı

13.06.2017 10:12
Sincan Ramazan Akşamları'nda Ahmet Özhan Rüzgarı, System.String[]

Türk sanat ve tasavvuf müziğinin duayen isimlerinden Ahmet Özhan, Sincan Belediyesi Ramazan Akşamları etkinliği kapsamında Sincanlılarla bulutu.

Türk sanat ve tasavvuf müziğinin duayen isimlerinden Ahmet Özhan, Sincan Belediyesi Ramazan Akşamları etkinliği kapsamında Sincanlılarla bulutu. Binlerce vatandaşın akın ettiği konser Lale Meydanı'nda gerçekleşti. Türk sanat ve tasavvuf müziği eserleri ile Sincanlılara güzel bir akşam yaşatan Özhan'a binlerce Sincanlı eşlik etti.

Sincan'da Ramazanın huzuru bir başka yaşanıyor. Lale, Yenikent ve Temelli Meydanlarında Sincanlılara benzersiz bir Ramazan programı sunan Sincan Belediyesi, Hasan Sağındık, Abdurrahman Önül gibi ünlü isimlerin ardından Ahmet Özhan'ı Sincanlılarla bir araya getirdi. Türk Sanat Müziği'nin önemli isimlerinden biri olan Ahmet Özhan, Lale Meydanı'nı dolduran vatandaşlarla birlikte eserlerini seslendirdi.

Gördüğü kalabalık karşısında memnuniyetini dile getiren Ahmet Özhan, Ramazan ruhunun bu denli güzel yaşanmasına vesile olan Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna'ya teşekkür etti. Özhan, "Sincan'ın ve Sincanlıların gönlümüzde ayrı yeri var. Bu mübarek günlerde bir araya gelmek ve sizlerle bu güzel ortamı solumak beni ziyadesiyle mutlu etti" dedi.

Her gün ayrı bir sanatçıyla Ramazan akşamlarını dolu dolu geçiren Sincanlılar ise Başkan Tuna'ya şükranlarını sundu. Ramazan akşamlarının daha da anlamlı hale geldiğini ifade eden vatandaşlar "Ailelerimizin anlattığı o eski ramazanları Sincan Belediyemizin yaptığı bu güzel programlarla bizler de yaşıyoruz. Ramazan ayının bereketini ve huzurunu bu etkinlikler ile taçlandırıyoruz. Bu güzel program için Başkan Tuna'ya çok teşekkür ediyoruz" diye konuştular. - ANKARA

Sincan Ramazan Akşamları'nda Ahmet Özhan Rüzgarı
Sincan Ramazan Akşamları'nda Ahmet Özhan Rüzgarı
Sincan Ramazan Akşamları'nda Ahmet Özhan Rüzgarı
Sincan Ramazan Akşamları'nda Ahmet Özhan Rüzgarı
Sincan Ramazan Akşamları'nda Ahmet Özhan Rüzgarı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Sincan Ramazan Akşamları'nda Ahmet Özhan Rüzgarı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek İngiliz şarkıcı Rita Ora'nın iç çamaşırsız pozu takipçilerinden tam not aldı Bir süredir ekranlardan uzak kalan Hülya Avşar, yeni projesiyle seyircilerin karşısına çıkıyor Barcelona, Messi'nin Maradona'yı andığı gol sevinci sonrası 3 bin euro ceza aldı Doğu Akdeniz'de gerilimi tırmandıran adım! Yunanistan'ın F-35 talebine ABD'den olumlu yanıt geldi ABD tarihinde bir ilk! Joe Biden'ın kabinesindeki isim Silivrili çıktı